Депутати з Києво-Святошинського району - переможці обласної Спартакіади

22-10-2013, 18:53

Депутати з Києво-Святошинського району - переможці обласної Спартакіади
Коли збірна команда депутатів Києво-Святошинського району різних рівнів вирушала до Броварів, ясне сонечко ніби віщувало хороші результати у спортивних змаганнях. Усі жили надією на перемогу. Підстави давав і минулорічний результат – друге загальнокомандне місце. І ось трапилося – 19 жовтня на ІV Спартакіаді депутатів місцевих рад Київської області збірна команда Києво-Святошинського району посіла перше загальнокомандне місце!
Стадіон у Броварах розцвів прапорами районів Київської області. Парад учасників демонстрував не тільки готовність змагатися, а й віковий склад учасників – статечні, часто сивочолі депутати крокували поряд молодих колег. Тут уже вбачалося спільне прагнення якнайкраще представити свій район. Без зайвої скромності слід зауважити, що присутні на стадіоні приймали києво-святошинців бурхливо. Така вже наша щаслива доля бути найбільшим пристоличним регіоном, який і в спорті показує призові результати.
Безперечно, велика заслуга в тому, що фізкультура і спорт в районі завжди на перших позиціях – належить голові Києво-Святошинської райради Володимиру Луцюку. Особисто беручи участь у подібних змаганнях, він наполегливо заохочує депутатів як особистим прикладом, так і організаторськими здібностями. Коронний вид для Володимира Володимировича – перетягувати канат. І тут він могутня сила. Видається символічним, що саме він тягне линву, як цілого району, так і спортивної команди депутатів.
Відкриття Спартакіади дещо нагадувало депутатські Олімпійські Ігри: Державний гімн, хліб-сіль, виступи від міського голови Броварів, голови постійної депутатської комісії з питань сім’ї, молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму Київської обласної ради Хвича Мепарішвілі та інших. Водночас учасники змагань часто подумки зверталися до імен Віталія та Володимира Кличків, які свого часу тренувалися в Броварах і понесли по всьому світу славу українського спорту.
А тепер про результати. Чи не найбільшу кількість призових балів принесли до скарбнички команди гравці у настільний теніс з Гатного – Тетяна Погребняк (друге місце) і Олександр Паламарчук (третє місце). Дорогоцінним виявилося четверте місце у змішаній команді легкоатлетичної естафети 4х100 м – дівчата з Петрушок, хлопці з Гатного. До речі, залікові бали на користь команди вніс кожен учасник змагань, хоча результати мав скромні. Наприклад, мої невтішні шашкові баталії, як і середній результат в шахах Костянтина Герасимчука з Віти Поштової виявилися краплинами, що наповнювали золотий кубок перемоги.
Треті місця посіли наші футбольна і волейбольна команди, в яких брали участь депутати різних рад району. Ці змагання, звичайно, були найвидовищнішими і найвиснажливішими, адже тут довелося вести безперервну боротьбу з кількома командами за олімпійською системою.
Наші футболісти у фіналі перемогли васильківців (6:1), програли ставищенцям (4:2), які врешті посіли перше місце, внічию звели гру з броварчанами (1:1) і вирвали перемогу у бородянців (2:1). Кістяк збірної (виступало по п’ять гравців) складали боярчани – Тарас Добрівський, Богдан Лемза, Дмитро Мірзаєв. З ними за бронзу суголосно діяли на футбольному полі Олександр Чередниченко і Славко Ярошук з Білогородки, Ігор Самелюк з Крюківщини. Безперечно, лідером команди був міський голова Боярки Тарас Добрівський, який і голи забивав, і командну гру організовував. Найефектнішім і врешті визначальним став його гол наприкінці матчу у ворота бородянців.
У складі футбольної та волейбольної команд виступав депутат райради Ярослав Трушківський. Йому слово:
- Цьогорічна Спартакіада, яка виявилася для нас «золотою», мала особливості, які не завжди йшли на користь результатам. Бровари – місто з розвинутою спортивною інфраструктурою – приймало учасників змагань на кількох спортивних майданчиках, достатньо віддалених один від одного за місцем розташування. Як відомо, члени команд мають право виступати у кількох видах змагань, що зробити за таких умов було досить важко, а то й просто неможливо. Мені, наприклад, довелося долати значні відстані (а це кілька зупинок маршруткою), аби виступити і з футболістами, і з волейболістами. Фінал я грав з останніми, що виявилося правильним рішенням. Наша команда проявила характер. Третє місце вибороли:
Ярослав Трушківський (райрада), Володимир Безпечний (сільський голова Хотова), Тарас Кабак (Крюківщина), Артем Ситницький (Музичі), Сергій Лєвцов (райрада), Вадим Давиденко (Гатне).
Загалом Спартакіада характеризувалася, як завжди, бойовим духом команд, прагненням перемоги, здатністю депутатів зосередитися не на політичній боротьбі, а на досягненні командного результату. Зараз ми будемо готуватися до Всеукраїнської Спартакіади депутатів місцевих рад, яка має відбутися в Алушті. Сподіваємося поліпшити минулорічний результат і піднятися командою Київської області вище попереднього п’ятого місця. Отже, і надалі маємо поєднувати депутатські обов’язки з фізичним загартуванням.
Депутати з Києво-Святошинського району - переможці обласної Спартакіади
Депутати з Києво-Святошинського району - переможці обласної Спартакіади
Депутати з Києво-Святошинського району - переможці обласної Спартакіади
Депутати з Києво-Святошинського району - переможці обласної Спартакіади

Навігація порталу

Зворотний зв"язок

Шановні відвідувачі нашого сайту!
Поставити запитання
міському голові
Тарасу Григоровичу Добрівському
чи висловити свою думку
Ви можете за електронною адресою
e-mail: mer_boyarka@ukr.net
або залишити інформацію
у будь-який час
за телефоном 42-246

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31