АПАРАТ


АПАРАТ РАДИ ТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ


Радник міського голови

Юрченко Віталій Васильович кабінет № 3, тел.: 40-355

Апарат ради
кабінет № 8, тел.: 40-275

Кляпка Марина Володимирівна головний спеціаліст
Ткаченко Ірина Володимирівна провідний спеціаліст

Загальний відділ
кабінет № 6, тел.: 41-705

Остролуцька Людмила Миколаївна начальник відділу
Бокало Надія Дмитрівна головний спеціаліст з питань контролю
Євтодієнко Альона Сергіївна головний спеціаліст з питань роботи з персоналом
Білан Яна Анатоліївна провідний спеціаліст з питань звернень громадян
Будинок урочистих подій (вул. Білогородська, 134-а), тел.: 46-925
Медведєва Валентина Володимирівна головний спеціаліст з питань реєстрації актів цивільного стану
Ольшанська Алла Іванівна провідний спеціаліст з питань реєстрації актів цивільного стану

Юридичний відділ
кабінет № 14, тел.: 40-371

Безверха Лілія Миколаївна начальник відділу
Гончар Костянтин Іванович головний спеціаліст

Відділ фінансів, економічного розвитку та торгівлі
кабінет № 10, тел.: 41-550

Мусієнко Наталія Іванівна начальник відділу
Клєпікова Тетяна Тарасівна головний спеціаліст
Блінова Наталія Петрівна провідний спеціаліст
Дзюбіна Крістіна Дмитрівна спеціаліст 1 категорії

Відділ бухгалтерського обліку та звітності
кабінет № 12, тел.: 40-072

Дідушко Ольга Петрівна начальник відділу – головний бухгалтер
Залевська Наталія Андріївна головний спеціаліст
Багінська Арина Вікторівна провідний спеціаліст

Відділ містобудування та архітектури
кабінет № 13, тел.: 41-815

Романюк Андрій Олександрович начальник відділу – головний архітектор

Відділ землекористування та кадастру
кабінет № 13, тел.: 41-815

Севериненко Таїсія Олександрівна начальник відділу
Пасічник Руслан Станіславович провідний спеціаліст – землевпорядник

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю
кабінет № 13, тел.: 41-815

Івашко Валентина Михайлівна начальник відділу
Горбачов Олександр Юрійович провідний спеціаліст

Відділ з питань житлово-комунального господарства,
транспорту та надзвичайних ситуацій
кабінет № 9, тел.: 40-650

Савчук Марина Володимирівна начальник відділу
Ремесло Павло Петрович головний спеціаліст
Крук Катерина Олександрівна провідний спеціаліст

Відділ з питань освіти, культури,молоді, спорту
та соціального захисту
кабінет № 11, тел.40-371.

Кабанцова Вікторія Іванівна начальник відділу
Цимбалюк Юлія Миколаївна головний спеціаліст
Слєпова Мар’яна Ігорівна спеціаліст 1 категорії

Відділ з питань реєстрації місця проживання громадян та ведення і формування реєстру територіальної громади
Адреса: вул. Білогородська,13 тел. 40-038, 406-35-53

Бавтрук Лариса Миронівна начальник відділу
Коваленко Катерина Дмитрівна головний спеціаліст
Омельченко Дмитро В’ячеславович провідний спеціаліст

Відділ державної реєстрації
м.Боярка, вул.Грушевського

Слободюк Олександр Миколайович начальник відділу, державний реєстратор
Ашірова Ірина Василівна головний спеціаліст, державний реєстратор
Панченко Юлія Олександрівна головний спеціаліст, державний реєстратор

Центр надання адміністративних послуг

Герман Анна Володимирівна головний спеціаліст
Гаврилюк Наталія Миколаївна головний спеціаліст

Військово-облікове бюро
вул. Білогородська 13 б, тел.: 47-599

Стороженко Анатолій Федорович начальник бюро
Іванова Людмила Петрівна і старший інспектор
Захарченко Оксана Андріївна інспектор
Грон Наталія Сергіївна інспектор
Скляренко Галина Вікторівна інспектор
Місячна Наталія Миколаївна інспектор

Сектор господарського забезпечення апарату ради та виконкому

Отепко Анатолій Володимирович завідувач сектором

Календар

«    Червень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30