ІЗ ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН ВІТАЛИ У БОЯРЦІ

27-08-2012, 12:57

24 серпня територія біля Боярської школи № 1 перетворилася на епіцентр свята. Тут відбувалося справжнє святкове дійство, яке ярмаркувало, презентувало творчі надбання району та міста, співало, танцювало і, звісно, щиросердно вітало.
Щедрими дарами, майстерністю трударів києво-святошинська земля дивувала, а гостей зустрічала різноманітною сільськогосподарською продукцією та виставкою-продажем предметів народно-ужиткового мистецтва, творчими доробками учнів, викладачів шкіл Боярки та мешканців міста. Крім того, всі охочі мали змогу продемонструвати свої спортивні таланти у найрізноманітніших конкурсах, діти - повеселитися на гірках чи взяти участь у майстер-класах. На центральній сцені ж відбувалося насичене танцювальними та пісенними номерами свято, яке творили боярські колективи та гості з інших населених пунктів району та Київщини.
ІЗ ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ  КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ  РАЙОН ВІТАЛИ У БОЯРЦІ

Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, терпіння, нарешті - на здоровий глузд. Нині вже ніхто не сумнівається у тому, що український народ - на правильному шляху і впевнено може поглянути в завтрашній день.
Саме на цьому наголошували під час виступів почесні гості святкового дійства: народний депутат України Петро Мельник, голова Києво-Святошинської райради Володимир Луцюк, депутат Київської облради Юрій Цікаленко, заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський, міський голова Боярки Тарас Добрівський, голова Боярської міської організації інвалідів війни, Збройних Сил і учасників бойових дій Володимир Нурищенко та інші.
Під час святкування Дня незалежності деяких жителів Києво-Святошинського району та Боярки за особливі заслуги було відзначено грамотами, подяками та цінними подарунками. А скільки позитивних емоцій викликали виступи боярських "зірок" - Ольги Шаніс та гурту "ТріРіо". Фінальними акордами свята стали дискотека та яскравий феєрверк.
Наталка Куцак,
фото Радислава Кокодзея

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29