Маленька Америка


ЛІНГВІСТИЧНИЙ ТАБІР «МАЛЕНЬКА АМЕРИКА» –
ЗАГОВОРИ АНГЛІЙСЬКОЮ НА ОДНОМУ ПОДИХУ

Ми всі малюємо нашим дітям майбутнє, успішніше і світліше, ніж наше сьогодення! А що для цього потрібно у сучасному світі? Мир і спокій на Батьківщині, злагода у сім'ї та неодмінно хороша робота, де і цікаво, і гроші водитимуться!
Чи не на першому місці на сучасному ринку працевлаштування стоїть вимога знати англійську. Воно й не дивно: наша держава прямує в Європу, де це - вже давно аксіома! Розуміючи ситуацію, батьки вишукують курси англійської, наймають вчителів для індивідуальних занять, навіть готові пережити довгу розлуку (яка, на жаль, не завжди йде на користь) і навчати дитину за кордоном - за тисячі кілометрів від дому!
Звичайно, у англомовному середовищі мова вивчається швидше і скоріше. Але для того щоб у таке середовище потрапити - не обов'язково їхати «на край Світу». У передмісті Києва, поблизу лісу та озер, розташовується літній лінгвістичний табір для дітей "Маленька Америка". Чим він незвичайний? У ньому живуть виключно носії мови - вчителі-американці. Жодного слова українською вони не знають, та їм і не треба! Завдяки сертифікованій в США комунікативний методиці, що є основою їх роботи, діти швидко пристосовуються до спілкування виключно англійською. Коли чуєш справжніх носіїв мови, вивчені у школі слова і граматика швидко вкладаються у прості речення, що здавалося неможливим під час нудних і завантажених інформацією традиційних уроків. Щоденно протягом чотирьох годин американці перебувають у наповненій змістом і водночас цікавій і невимушеній взаємодії з дітьми. Arts&Crafts, драма, танці, музика, спортивні змагання, тематичні бесіди, історія США, досліди, кулінарія - занурюють дітей у світ англійської - без шансів перейти на рідну мову! Кожні тридцять хвилин лінгвістична групка (не більше 8 дітей) змінює вчителя і вид діяльності. Таким чином діти спілкуються англійською із десятьма різними вчителями кожного дня. Це протидіє звиканню до одного конкретного вчителя і в рази підвищує ефективність курсу!
Зрозуміло, що дітям влітку хочеться відпочивати, а не вчитися. Та ще жодна дитина за 12 років роботи табору не поскаржилася на відсутність відпочинку! Адже друга половина дня у таборі ще більше присвячена розвагам. Катання верхи, сучасні танці, вокал, боулінг, спортивне орієнтування, походи в ліс, сплави на байдарках, спортивні змагання і конкурси, кіно і екскурсії - те, що ні хвилини не дасть сумувати!
Чим же "Маленька Америка" відрізняється від інших таборів? Кардинальною відмінністю, попри традиційний підхід до організації таборів, є висококваліфікований кадровий склад вихователів і кураторів загонів, що проводять із дітьми 24 години на добу, живуть поряд із ними, відповідають за життя та здоров'я дітей і всі режимні вимоги! Оскільки "Маленька Америка" розташовується на території Мультивекторного освітнього простору "Ренесанс-ДІ", табір залучає найкращих вчителів (так, саме вчителів) з великим досвідом роботи як педагогічним, так і у самому таборі у попередні роки його функціонування. Погодьтеся, що для безпеки дітей кураторами загонів мають бути не підлітки без освіти, а саме відповідальні й сформовані особистості - інакше, як можна довірити свою дитину невідомо кому!
Зрозуміло, що фраза "Треба вчити англійську!" і так лунає чи не у кожній українській родині. На жаль, насичений цією вимогою простір дитини часто створює апатію до всього, що із цим пов'язано. Як же її перебороти? Як зробити навчання приємним, легким і успішним? Відповідь на ці питання криється у правильному виборі навчального курсу! Коли вчитель - креативний друг і наставник, а середовище навчання - захоплюючий простір вмотивованих, знаючих англійську дітей-однодумців, процес проходить на одному подиху, не встигаєш помітити, як сам мимоволі заговорив! "Маленька Америка" - табір, з яким уже виросло покоління знаючих англомовних дітей. Наші діти щороку повертаються до нас на кілька змін поспіль, бо це місце їхньої зустрічі, простір їхнього спокою, успіху і росту! Вони розглядають поїздку у табір, як подарунок за їх старанність упродовж року! Бо тут - готують смачний м'ятний мохіто, обирають президента на виборах, як у Америці, вчать керувати байдаркою на справжньому лісовому озері, кожного дня веселі тематичні дискотеки під улюблені ритми, доброзичливі, активні і досвідчені куратори, захоплюючий подих час у компанії старих і нових друзів! Приєднуйтеся до нас у 2018 році! Розклад змін:
1 зміна: 28.05.2018 – 09.06.2018
2 зміна: 11.06.2018 – 23.06.2018
3 зміна: 25.06.2018 – 7.07.2018
4 зміна: 09.07.2018 – 21.07.2018
Наш сайт: ilp.org.ua
Для реєстрації чи з метою отримання детальнішої інформації телефонуйте - 0993271371 (Олена Миколаївна).

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Март 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31