ДИТЯЧЕ ОБЛИЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

27-08-2012, 15:11

Центром дитячого щастя 25 серпня стало подвір'я Будинку культури історичної частини нашого міста. Чого тут тільки не було того дня: і дзвінкоголосі пісні, і цікаві ігри, і солодкі призи! Навіть для гості із далекої Швеції знайшлося місце…
- Отже, святкування Дня незалежності триває? - запитую директора районного центру соціально-психологічної реабілітації Ангеліну Лахтадир, яка захоплено аплодує черговому виступу юних співачок із Боярської ЗОШ № 1.
- І це, звісно, також, - захоплено відповідає Ангеліна Миколаївна. - Хоча для цього дитячого свята у нас є і свій власний привід.
- Тобто? - дивуюся.
ДИТЯЧЕ ОБЛИЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

- Справа в тому, - розповідає Ангеліна Миколаївна, - що "Фонд громад Приірпіння" (голова Анастасія Попсуй) оголосив конкурс міні-проектів. І ми, тобто "Жіноча громада" Боярки, його виграли! Наш проект називався "Дооблаштування дитячого майданчика". От саме відкриттю оновленого дитячого майданчика біля Боярського будинку культури й присвячено наше свято.
- Ми співпрацюємо виключно з тими, хто й сам хоче працювати, - приєднується до розмови пані Анастасія. - Звісно, дещо з того, що ви бачите, закупили ми. Але саме батьки цих дітей встановили металеві стовпи, на яких кріпляться і гімнастичні кільця, і канат, та й взагалі допомогли довести наш спільний проект майже до логічного завершення.
- Чому "майже"? - Уточнюю.
- Тому, що найближчим часом тут з'явиться і турнік для найменших прихильників фізкультури, і драбинка з линви. А в нашій роботі нам допомагає волонтер зі Швеції Малін Сандстром, яка ще деякий час буде в Україні. Он бачите, як захоплено вона фіксує на відеокамеру наше свято. Мабуть, їй також сподобалося…
Поки ми розмовляли, малеча активно випробовувала новий спортивний інвентар. І, судячи з усього, він дітям таки сподобався! А коли розпочалися конкурси з призами, то особисто мені довелося жалкувати лише про одне: що мій вік не дозволяє приєднатися до веселої дитячої ватаги і повернутися до країни дитинства, країни веселого дитячого щастя.
Радислав Кокодзей,
фото автора

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Октябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31