ДО БОЯРКИ ЗАВІТАЛИ СТУДЕНТИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

27-09-2012, 16:27

26 вересня міський голова Боярки Тарас Добрівський зустрівся зі студентами Національної академії державного управління при Президентові України. Під час зустрічі Тарас Григорович розповів про особливості розвитку Боярки та відповів на численні запитання студентів. Варто зазначити, що сам Тарас Григорович є здобувачем наукового ступеня кандидата наук з державного управління. Тож на прохання кафедри він провів інтерактивне лекційне заняття для слухачів групи «Регіональне управління» з дисципліни «Інновації в регіональному управлінні».
ДО БОЯРКИ ЗАВІТАЛИ СТУДЕНТИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

Враження у студентів від зустрічі залишилися найприємніші.
- Ми були здивовані тій кількості інноваційних підходів, які запроваджуються Боярською міською радою. Зокрема, цікавими є способи формування нової культури поводження міських мешканців з побутовими відходами, запровадження давно забутого вуличного радіо, збереження довкілля, створення умов для дозвілля, розвитку фізкультури, а також особистий приклад у цьому для людей. Розвинена соціальна інфраструктура і плани щодо її розвитку та покращання умов життя боярчан заслуговують на окрему повагу, - так прокоментували зустріч студенти академії.
Вразила гостей й краса Боярки.
- Відразу були вражені надзвичайним природним ландшафтом міста. Боярка сприймається як місце, де можна відчути енергію природного життя, насолодитися ним. Невипадково тут працювало і працюють сьогодні так багато митців, адже вони завжди відчувають невидиму для звичайного ока творчу атмосферу, енергію.
Відзначили гості й професіоналізм працівників міської ради - Валерія Михайловича Дубовецького та Олени Миколаївни Балуєвої. Для слухачів було надзвичайно корисно поспілкуватися з ними, почути їхню експертну думку про тенденції суспільного розвитку, місця і ролі Боярки серед інших міст, про нові завдання міської влади, адже ніяке навіть найкраще теоретичне заняття не замінить практичного досвіду.
Після гостинної зустрічі в мерії студентська делегація відвідала Боярський краєзнавчий музей.
ДО БОЯРКИ ЗАВІТАЛИ СТУДЕНТИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31