БОЯРСЬКІ ШКОЛЯРІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ВЛАСНИЙ, "ПОЗИТИВНИЙ ПОГЛЯД" НА МІСТО

20-09-2012, 17:20

19 вересня 2012 року в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення відбулося урочисте нагородження команд, які брали участь у фотоквесті за проектом "Позитивний погляд-2012". Відкриття заходу почалося з веселої, позитивної пісні "Смайл" у виконанні Марії Колюшко.
Серед почесних гостей, які були присутні на заході, - заступник Боярського міського голови Валерій Дубовецький, котрий поздоровив молодих людей із вдалим завершенням фотоквесту та пообіцяв, що цей проект буде мати продовження у майбутньому. Валерій Михайлович наголосив, що цього року світлини були вищі за рівнем, аніж минулого разу, і висловив побажання, щоб кращі з них прикрасили приміщення виконкому Боярської міської ради.
БОЯРСЬКІ ШКОЛЯРІ  ПРЕЗЕНТУВАЛИ ВЛАСНИЙ,  "ПОЗИТИВНИЙ ПОГЛЯД" НА МІСТО

Директор Центру Ангеліна Лахтадир зупинилася на витоках проекту "Позитивний погляд" у місті Боярка, адже все почалося у Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації ще у 2010 році, коли психолог ЦСПР Тетяна Шпиця подала ідею проведення у Боярці першого фотоконкурсу з такою назвою. Боярська міська рада тоді гаряче підтримала та профінансувала цю ініціативу, котра була втілена ГО "Центр розвитку громад". Надійшло багато схвальних відгуків, жителі міста одностайно висловлювались за продовження цього проекту. Тож у 2012 році проект "Позитивний погляд-2012", поданий ГО "Центр розвитку громад" у партнерстві з молодіжним клубом "Позитив", виявився одним із переможців конкурсу соціальних проектів Боярської міської ради.
Були сказані добрі слова на адресу людей, які перейнялися цим проектом та від душі, з натхненням допомагали нашій молоді - керівнику інформаційно-аналітичної служби Марії Кириленко; волонтеру Центру, хірургу Київської обласної дитячої лікарні Євгену Слєпову; програмісту ЦСПР Станіславу Яценку; фотографу Наталії Зайченко; головному редактору "Боярка-інформ" Катерині Осадчій; депутату Боярської міської ради Андрію Арчакову та його дружині Світлані, всім завучам та організаторам боярських шкіл. Але найбільше компліментів отримала дружна, оперативна, креативна, чудова команда молодіжного клубу "Позитив" на чолі зі своїм президентом Оксаною Слєповою.
Варто зазначити, що фотоконкурс проходив в семи номінаціях: "Боярка історична", "Бояка сучасна", "Затишні куточки Боярки", "Боярський бебі-бум", "Кохання не має віку" та ін. До Дня міста було проведено фотовиставку, яка й нині експонується в Центрі.
За словами організаторів проекту, молодих людей важливо вчити любити свою малу Батьківщину, пишатися нею, вивчати її історію, з оптимізмом дивитися у майбутнє. Саме це і є головною метою проекту, який носить символічну назву "Позитивний погляд".
Тож, чиї фотороботи були визнані найкращими? За результатами конкурсу, перше місце зайняла команда Боярської ЗОШ № 3. Переможці отримали призи у вигляді флешок на 16 Гб, диплом та сертифікати на майстер-клас від газети "Боярка-інформ".
Друге місце зайняла команда з Боярської ЗОШ № 2. Вони були нагороджені дипломом та флешками на 8 Гб. А найкращим фото було визнано "Освідчення у долині Надсона" - автор Ірина Шульженко, котра була нагороджена сертифікатом на безкоштовну професійну фотосесію від газети "Боярка-інформ".
Всі інші учасники фотоквесту отримали флешки на 4 Гб та дипломи за активну участь. Були також нагороджені найактивніші учасниці команди МК "Позитив": Олена Дзюбенко, Ольга Чорнобров та Аліна Котова. А ще всі команди отримали солодкі подарунки - смачні тортики від спонсорів - Андрія та Світлани Арчакових.

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31