ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СПЕЦПІДРОЗДІЛУ "БЕРКУТ"

23-09-2012, 17:23

Співробітник боярської роти спецпідрозділу "Беркут", лейтенант міліції, кандидат у майстри спорту з боксу Олександр Миколайчук здобув перемогу на всеукраїнському конкурсі. Метою заходу було визначення кращого працівника спецпідрозділу "Беркут".
Подібні змагання з професійної підготовки для бійців підрозділів особливого призначення проводяться щорічно вже протягом двадцяти років. Представляти свою область і виборювати першість довіряють найкращим та найсильнішим. Спочатку найпрофесійніших кандидатів обирають у областях України, потім кожний учасник проходить відбір на спеціальній комісії.
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СПЕЦПІДРОЗДІЛУ "БЕРКУТ"

В конкурсі взяли участь 27 міліціонерів - по одному від кожної області. Крім теоретичних знань, беркутівці проходили нормативні фізичні вправи, підтягувалися, бігли трикілометровий крос, демонстрували техніку рукопашного бою у екстремальних ситуаціях, наближених до реальних, стріляли по мішенях з вогнепальної зброї. Доводили майстерність у показових виступах зі знешкодження та затримання злочинців. Переможці отримали цінні подарунки. Зокрема, Олександр Миколайчук за перше місце був нагороджений ноутбуком. Але Олександрова звитяга пішла в залік не лише йому. Саме завдяки його майстерності полк спецпризначення "Беркут" ГУ МВС України в Київській області отримає новий службовий автомобіль від Міністерства внутрішніх справ України. Переможець вважає, що головний позивтиний момент від проведення таких турнірів - це можливість поспілкуватись з колегами, обмінятися досвідом, підвищуючи свою професійну майстерність. Адже мета змагань - підвищити професійні навички спецпризначенців для більш ефективних дій вже під час роботи. А оскільки лейтенант Миколайчук в роті відповідає за бойову і спеціальну підготовку, то здобуті ним знання стануть у нагоді при навчанні молодих співробітників. Та й з більш досвідченими колегами буде чим поділитися. Зупинятись на досягнутому Олександр не збирається й найблжчим часом знову відстоюватиме горде звання спецпризначенця на турнірах різного рівня.
Євген Левченко,
фото з архіву
Олександра Миколайчука

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31