Оксана БРАЖІЙ: "ТИ ГІДНА ТОГО, ЩОБ ТЕБЕ ПОМІТИЛИ"

22-09-2012, 17:24

Оксана БРАЖІЙ: "ТИ ГІДНА ТОГО,  ЩОБ ТЕБЕ ПОМІТИЛИ"Днями гостею редакції "Боярка-інформ" стала найчарівніша дівчина нашого міста (і це вже не просто слова, а визнаний титул) Оксана Бражій. Саме ця дівчина 15 вересня, у День міста, стала переможницею конкурс "Міс Боярка-2012".
- Оксаночко, як я знаю, це перший конкурс краси, в якому ти брала участь?
- Так, це мій перший досвід. Тож мені було дуже цікаво. Для мене це щось нове. Завдяки участі в конкурсі я відкрила в собі невідомі якості. А ще це нові знайомства та враження. Звісно, я не жалкую, що взяла участь в цьому конкурсі.
- А чим ти займаєшся взагалі?
- Я студентка коледжу Київського національного університету технології та дизайну. Вже навчаюся на третьому курсі. Займаюся дизайном. Із дитинства дуже люблю малювати. Тож моє навчання тісно пов'язане з моїм захопленням.
- Хто вмовив тебе взяти участь в конкурсі?
- Насамперед запропонувала організатор конкурсу Аня Донець. Остаточно вмовили мої друзі. Я й сама хотіла, але, мабуть, для самостійного рішення не вистачало сміливості.
- Тож друзі підтримали тебе й підбадьорили?
- Переконана, що моя перемога відбулася частково і завдяки їхній підтримці.
- Скажи, будь ласка, чи була ти раніше знайома з іншими дівчатами-конкурсантками?
- До конкурсу була знайома лише з декількома з них. Але вже на репетиціях познайомилися ближче. Так склалося, що ми досить швидко знайшли спільну мову. З першої репетиції дівчата між собою почали гарно спілкуватися. І це було передумовою для того, що репетиції проходили легко та весело.
- А чи відбувалися серед дівчат розмови щодо того, хто може претендувати на корону "Міс Боярка-2012"?
- Досить добре під час репетицій зарекомендувала себе Катерина Бричук. І хоча дівчина почала брати участь в репетиціях пізніше за всіх, вона одразу показала хороший результат. Тож не дивно, що Катя здобула звання віце-міс.
- А ти особисто сподівалася на перемогу?
- Насамперед я пішла на конкурс, щоб відкрити в собі нові якості, отримати нові враження. Звісно, як і всім іншим дівчатам, мені хотілося виграти. Тому я була дуже рада, коли мене оголосили переможницею конкурсу.
- У тебе була шалена підтримка. Твій фансектор був одним із найбільших.
- Мені було дуже приємно, що мене підтримували друзі та рідні. Повторюся, але це дуже мені допомагало та додавало впевненості.
- А які незвичні подарунки отримала Міс Боярка-2012?
- Як Ви знаєте, я також здобула титул "Міс-ГаличАвто" та право на безкоштовне навчання в автошколі. Для мене це дуже важливий подарунок, бо я давно мріяла навчитися водити автомобіль. Із незвичайних призів - подарунок від дельфінарію "Немо", який дає право безкоштовно поплавати з дельфінами. Я дуже люблю цих тварин, тому по-особливому зраділа цьому подарунку.
- Тож тобі вже вдалося поплавати з дельфінами?
- На жаль, поки ні. Зараз в мене інтенсивно йде навчання. Через репетиції пропустила деякі заняття, тож нині надолужую. Та з дельфінами ще неодмінно поплаваю.
- Знаю, що будь-який конкурс краси вимагає від учасниць продемонструвати не тільки свою зовнішню красу, а й внутрішню. Тому учасниці подібних конкурсів беруть участь у благодійних акціях. Чи був у тебе такий досвід?
- Разом із іншими конкурсантками та Анею Донець ми відвідали дитячий будинок, який знаходиться в Боярці. Передали його вихованцям подарунки та поспілкувалися з дітками. Малеча була дуже рада нас бачити. І ми були раді навідати дітей та принести щось позитивне в їхнє життя.
- Ще плануєш брати участь в таких акціях?
- Якщо в мене буде час та можливість, з радістю братиму участь в благодійних акціях. На мою думку, благодійністю має займатися кожна людина, яка поважає себе та інших.


- А як щодо участі в конкурсах краси в майбутньому?
- Думаю, що так. Мені дуже сподобалося. Я здобула значний досвід. Участь та перемога в конкурсі "Міс Боярка-2012" дали мені поштовх до самореалізації. Серед подарунків, які я отримала, було право безкоштовно навчатися в модельній школі. Я обов'язково цим подарунком скористаюся.
- Я так розумію - це квиток у модельний бізнес. Тож ти плануєш в майбутньому стати моделлю?
- Я думаю, що неодмінно буду цим займатися. Але нині головне моє завдання - навчатися, оскільки мені потрібно надолужити пропущені заняття. Зараз готую чимало практичних робіт. Але у майбутньому обов'язково спробую себе. Адже певним чином це також творча професія. І вона мені цікава.
- Як ти розуміє вислів: "Краса врятує світ"?
- Я думаю, що в першу чергу йдеться про внутрішню красу людини. Ми повинні дбати не лише про свою зовнішність, а про свій внутрішній розвиток.
- Оксано, а що б ти побажала учасницям конкурсу "Міс Боярка-2013"?
- Насамперед, бути впевненими. Я спочатку дуже боялася брати участь в конкурсі. Але вже під час репетицій та, власне, самого конкурсу помічала свої помилки, які намагалася виправити. Тому раджу дівчатам не боятися. Це дуже корисно для розвитку нових якостей. Думаю, що участь в конкурсі додала кожній дівчині впевненості.
- У чому секрет гарної зовнішності та фігури?
- За місяць до конкурсу ми почали займатися фітнесом. Це важливий фактор. Не буду приховувати, певний час я обмежувала себе в солодощах та висококалорійній їжі. Але на мою думку, найголовніший фактор - це вміння себе показати. Кожна учасниця має пам'ятати: ти гідна того, щоб тебе помітили.
- Оксано, сьогодні ти маєш нагоду через газету подякувати всім, хто допоміг тобі здобути цю перемогу.
- Насамперед хочу подякувати своїй родині та близьким друзям, які мені дуже допомогли.
Також хочу відзначити роботу організатора конкурсу - Ані Донець, яка зробила найбільший внесок в його проведення. Взагалі конкурс був організований на високому рівні. Абсолютно всі дівчата здобули номінації та подарунки. Тож свято краси справді видалося феєричним та яскравим для всіх його учасників та глядачів.

Олександр Остапенко,
Святослава Бережна,
фото Радислава Кокодзея

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31