Повідомлення
Повідомлення
щодо громадського обговорення перейменування
вулиці 50 років Жовтня у м. Боярка


Громадське обговорення проводиться виконавчим комітетом Боярської міської ради у зв’язку із численними зверненнями громадян та з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо перейменування вулиці 50 років Жовтня та врахування громадської думки під час прийняття відповідного рішення. Участь у громадському обговоренні можуть брати фізичні та юридичні особи, а також громадські об’єднання, що не є юридичними особами.
Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до виконавчого комітету Боярської міської ради у письмовій формі чи електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк, передбачений в інформаційному повідомленні про проведення громадського обговорення.
Обговорення проводиться з 27.03.2015 р. до 27.06.2015 р., після чого питання буде винесене на розгляд постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури, земельних ресурсів та адміністративно-територіального устрою Боярської міської ради. Рішення щодо перейменування вулиць міста приймає сесія міської ради. Виконавчий орган міської ради приймає рішення щодо корегування вулиць міста та направляє звернення до Державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України щодо внесення змін до словників Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
До виконавчого комітету Боярської міської ради надійшли пропозиції від громадськості щодо перейменування назви вулиці 50 років Жовтня, а саме:
- на вулицю Симона Петлюри;
- на вулицю Івана Мазепи;
- на вулицю Героїв Небесної Сотні;
- на вулицю В’ячеслава Чорновола;
- на вулицю Степана Бандери;
- на вулицю Марка Шляхового.
Адреса виконавчого комітету Боярської міської ради: 08154, м. Боярка, вул. Білогородська, 13, контактний номер телефону: (04598) 41-815, е-mail: boyarka-rada@ukr.net. Відповідальні за організацію розгляду пропозицій (зауважень) громадського обговорення перейменування вулиць м. Боярка – спеціалісти з питань архітектури виконавчого комітету Боярської міської ради.
Громадське обговорення здійснюватиметься у відповідності до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989.

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31