ДОРОСЛА ПЕРЕМОГА ЛІЦЕЇСТІВ-БОГУНІВЦІВ

8-10-2012, 02:29

Вона була стрімкою і блискучою, як атака десантного підрозділу. І стала чи не найяскравішою сторінкою 65-го зльоту м. Боярки зі спортивного туризму, який відбувся 5-7 жовтня на своєму традиційному місці проведення - Високому Березі ріки Ірпінь урочища Дзвонкове. Втім, все по порядку…
Враховуючи те, що на зліт прибули учасники різних вікових категорій, змагання проводилися у двох підгрупах. Що ж до програми змагань, то вона складалася з двох етапів - спортивної і конкурсної.
Спортивна програма включала в себе такі етапи: туристична смуга (яка об'єднала в собі гірський і пішохідний туризм), водний туризм, спортивне орієнтування та в'язання вузлів. Конкурсна програма складалася з конкурсу на кращий табір, кострових, грибників, художньої самодіяльності та домбайського футболу. Незмінним організатором зльоту став Віктор Мостіпан.
В осінньому турзльоті-2012 взяли участь 9 команд-учасниць: 5 команд ("Шипи", "Партизани", "Сокс", "Човник" та "Спарта") у класі А (дорослі) та 4 команди ("Патріот", "Тінейджер", "Екстримали" та "Річковик") у класі Б - "юніори". Що ж до сумарної кількості учасників зльоту, то вона "зашкалила" за 200 чоловік! Лише членів команд, які "заявилися" до участі - 180 (разом із запасними та підрозділами забезпечення)! А ще - групи підтримки, судейський табір, глядачі, гості...
Традиційне закінчення зльоту - нагородження переможців. Вони були на кожному етапі.
І місце з водного туризму взяв київський "Річковик". У в'язанні туристичних вузлів та в спортивному орієнтуванні кращими стали боярські "Партизани". У конкурсі грибників та кострових І місце взяла команда "Тінейджер". Тобто, практично кожна команда виявилася найкращою в тому чи іншому етапі.
Що ж до найголовніших переможців, то за сумою набраних балів, в класі А (дорослі) перемогла команда "Спарта", набравши 125,9 бали. В класі Б (юніори) перемогла команда "Патріот" з кількістю балів 125,5. Відтак різниця між кращими командними показниками групи А та групи Б - всього 4 бали!
Особливо відзначилася команда Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею ім. І. Богуна (начальник - підполковний Олександр Бондаренко) "Спарта" у складі ліцеїстів-другокурсників Дмитра Кравчука, Івана Марценюка, Павла Бондаря, Артура Лисенка та Дмитра Камілова під керівництвом капітана команда - командира І взводу 7 роти майора Вадима Білана. Хоча ліцеїстам-богунівцям всього по 13-14 років, вони кинули виклик дорослим туристам і… перемогли! У чому ж секрет такої блискучої перемоги?
- По-перше, у тому, що наш навчальний заклад - з посиленою фізичною підготовкою, - відкриває "таємниці" майор Вадим Білан. - А по-друге, в підготовці саме до цього зльоту. Справа в тому, що рівно за тиждень ось тут, на Високому Березі, ми провели наші "внутрішні" туристичні змагання, в яких взяли участь лише дві команди - наша та команда дівчаток зі школи "Леді". Відтак тренування в умовах, максимально наближених до "бойових" (із ночівлею в наметах, з проходженням туристичної смуги, з відпрацюванням правильного в'язання туристичних вузлів тощо) виявилося недаремним й стало запорукою нашої перемоги.
ДОРОСЛА ПЕРЕМОГА ЛІЦЕЇСТІВ-БОГУНІВЦІВ

- А що найбільше запам'яталося? - запитую вже хлопчаків-ліцеїстів.
- Гірський етап! - дружно відповідають хлопці. А Дмитро Камілов пояснює: «Наша команда на цьому етапі стартувала вже в сутінках. По мотузці спустилися на той берег, а от назад річку довелося форсувати вбрід».
- У повній темряві - та в холодну воду?! - жахаюся.
- Так! - завзято сяють очима хлопчаки. "Десант - вперед!" - і… вперед! Місцями - з головою! А потім - на гору, ковзаючись по піщаному схилу! Відчуваючи, що попереду - тільки перемога!.. А знаєте, як приємно після всього біля багаття сушитися, знову й знову пригадуючи всі моменти прожитого дня?
Дійсно, що таке мокрі штани в порівнянні зі званням чемпіонів-переможців? Не більше ніж курйозна деталь, яку згадуватимуть ще довго-довго… Чи не так?

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29