ЕКІПАЖ «ІКАРУ» ЗДОБУВ СРІБЛО В МОСКВІ

25-06-2012, 03:50

Боярський міський клуб інвалідів "Ікар" вже вдесяте взяв участь у ралі "Надія". Його організаторами виступили Московський автомобільний клуб "МАКИ". Учасниками ралі стали представники не лише Росії та України, завітали до Москви на перегони й гості з Німеччини на Англії. Відтак особливо приємно відзначити, що екіпаж з міста Боярка, до складу якого увійшли Олександр та Галина Оревіни, посів у цьому змаганні почесне друге місце.
Представники клубу "Ікар" щиро дякують за підтримку та допомогу в організації поїздки до Москви депутату Верховної Ради України Петру Мельнику та його помічнику Миколі Гусятинському.

ЕКІПАЖ «ІКАРУ» ЗДОБУВ СРІБЛО В МОСКВІ


Цій перемозі передувала традиційна знакова подія, а саме міжнародне ралі "Каштани Київщини", яке проводилося під патронатом губернатора Київської області Анатолія Присяжнюка, депутата Верховної Ради України Петра Мельника, за підтримки голови обласної організації Партії регіонів Юрія Бойка, голови районної організації «Партії регіонів» Миколи Шкаврона. Захід, який відбувся нещодавно в Боярці, відвідали представники з Білорусії, Молдови, Росії, Німеччини, а також з 14 регіонів України та 2 екіпажі Києва. Трійка переможців розподілилась наступним чином. Перше місце зайняли Дмитро Фролов та Ігор Мутовін (Москва), друге - Юрій Гончаренко та Мечислав Криштафор (Світловодськ), третє - Олег та Світлана Шемчуки (Первомайськ).
- Ми висловлюємо подяку всім, хто допоміг нам в організації та проведенні цього заходу: голові Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександру Зайцю, голові райради Володимиру Луцюку, заступнику голови РДА Анатолію Іскоростенському, заступнику голови райради Віктору Костині, а також підприємцям Віталію Ільїну, родині Арчакових, Анатолію Матейку, Олександру Чистякову, Олександру Боднюку, а також підприємствам АТ «Іста» та АТ «Росава».

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31