ПОЗИТИВНИЙ ДОСВІД БОЯРКИ ВДАЛО НАСЛІДУЮТЬ

23-11-2012, 12:55

22 листопада у ДНЗ № 3 м. Боярка відбулася нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів району, присвячена організації харчування дітей в дитячих садочках та оздоровчих закладах.
Центральною подією зустрічі керівників дошкільних закладів стала презентація авторської програми «Збереження та зміцнення здоров’я дітей продуктами бджільництва», розробленої завідувачкою ДНЗ № 3 Любов’ю Дудніковою.
«Я навіть сама не очікувала, що результати впровадження моєї програми будуть настільки вражаючими, - ділиться Любов Іванівна. – Судіть самі: кількість захворювань серед наших дітей на ГРВІ знизилася майже в десять (!) разів».
За словами Любові Дуднікової, на створення та впровадження програми її надихнув директор ТОВ «Київоблбджолопром» Валерій Домбровський. До речі, під час наради Валерій Петрович розповів її учасникам про харчові та цілющі властивості бджолиного меду та продуктів бджільництва.
У свою чергу Любов Дуднікова поділилася з колегам цінним досвідом реалізації програми. Так, програма отримала рецензію провідного наукового співробітника Інституту екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя, кандидата медичних наук Валентини Кульчицької. Згідно з процедурою, програма була апробована і затверджена фахівцями. Вона отримала підтримку міського голови Боярки Тараса Добрівського та схвалення сесії Боярської міської ради, погодження від районного відділу освіти, райСЕС та дитячої поліклініки.
ПОЗИТИВНИЙ ДОСВІД БОЯРКИ ВДАЛО НАСЛІДУЮТЬ

На базі ДНЗ № 3 програма діє з 2010 року. Про її ефективність свідчать цифри та факти. Так, у 2009 році, до впровадження програми, серед вихованців дитсадка було 620 випадків захворювань на ГРВІ. Впродовж поточного 2012 року зафіксовано лише 65 випадків захворювань – це майже в десять разів менше. У дітей значно покращилися показники крові, зріс рівень гемоглобіну, зміцнився імунітет тощо.
В нараді взяв участь міський голова Боярки Тарас Добрівський. Під час свого виступу він наголосив на тому, що свого часу дуже схвально поставився до ідеї реалізації програми і задоволений її результатами. «Мені дуже хотілося б, щоб ця програма була запроваджена в усіх ДНЗ міста», - висловив побажання Тарас Григорович і пообіцяв, що всіляко сприятиме цьому.
ПОЗИТИВНИЙ ДОСВІД БОЯРКИ ВДАЛО НАСЛІДУЮТЬ

Рецензент програми Валентина Кульчицька, крім виразних оздоровчих результатів реалізації програми, підкреслила ще й велике її виховне значення. «Адже бджілка – це велика трудівниця, а бджолина сім’я – це досконалий колектив. Крім цього, вживання продуктів бджільництва виховує у дітей позитивне ставлення до інших продуктів харчування, що, зрештою, допомагає дітям позбуватися алергічної реакції на деякі види продуктів», - наголосила Валентина Павлівна.
Нарада завершилася цілою зливою запитань від присутніх, що свідчило про великий інтерес до презентованої програми. Адже чимало ДНЗ, зокрема Броварів, Борисполя, Обухова, Білої Церкви, вже працюють за авторською програмою Любові Дуднікової.
Цього дня відбулася і доволі символічна подія: підписання угоди про співпрацю між Інститутом екогігієни і токсикології та ДНЗ № 3 щодо впровадження на базі дитячого садочка інших програм.

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31