СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО РОЗВИВАТИМЕТЬСЯ І В БОЯРЦІ

24-11-2012, 17:14

СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО РОЗВИВАТИМЕТЬСЯ І В БОЯРЦІ У Центрі соціально-психологічної реабілітації населення відбулася заключна бізнес-гра, учасниками якої стали слухачі тренінгу, присвяченому розвитку соціального підприємництва. Варто відзначити, що раніше такі тренінги проводилися у Житомирі, Севастополі, Миколаєві, а цієї осені учасниками унікального тренінгу стали й боярчани. Під час шестиденного тренінгу, в якому взяли участь українські тренери та партнери проекту — Ерсте Банк і Фонд «Східна Європа» - його слухачі ознайомилися не тільки з особливостями соціального підприємництва, а й з премудростями написання бізнес-планів.
Реалізація цього проекту стала можливою завдяки ініціативі та підтримці Боярської міської ради, на запрошення якої до нашого міста й завітали організатор проекту, який проводиться в Україні за сприяння Британської Ради.
Слід зазначити, що в Британії досить успішно розвиваються соціальні підприємства, які переслідують переважно соціальні цілі, спрямовуючи свої прибутки головним чином на саморозвиток, громадські справи та на вирішення гострих суспільних проблем. Таке підприємство діє за всіма законами бізнесу і приносить прибуток, тому не вважається благодійною організацією. Соціальне підприємництво надзвичайно динамічно розвивається в інших країнах Європи. Тільки у Великобританії сьогодні налічується понад 50 тис. таких організацій.
Реалізатори цього проекту у Україні переслідують мету - поширення ідеї соціального підприємництва і на теренах нашої країни.
З огляду на результати боярського тренінгу, ідеями соціального підприємництва перейнялися й жителі нашого міста. Адже серед слухачів вже є ті, які розробили цікаві бізнес-плани, у яких є всі шанси втілитися в життя.

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31