ДОЩИК СВЯТУ НЕ ЗАВАДА

27-05-2017, 11:29

ДОЩИК СВЯТУ НЕ ЗАВАДА
Цьогорічний розмай квітів, вишиванок, останніх зустрічей, веселих жартів перед довгим літом, які зазвичай бувають на святі останнього дзвоника, був доповнений різнокольоровими парасольками. Не стала винятком і Боярська ЗОШ № 4, яка під теплий весняний дощик проводила свою святкову лінійку. Ця погодна подія, звичайно, внесла свої корективи у проведення свята, однак не зменшила гарного настрою, а в декого і з сумом на очах, як у випускного 11-го класу. Так як він цього року єдиний, то їм і були сказані усі теплі слова віл імені педагогічного колективу, молодших учнів і батьків.
Відвідав урочисті в цій школі перший заступник міського голови Валерій Шульга, який привітав дітей і весь колектив з успішним закінченням шкільного року, а випускникам побажав, щоб вони не забували рідний дім – Боярку, яка з кожним днем стає все кращою, й долучалися до її розбудови.
Директор школи Валентина Пекур розповіла присутнім, що діти протягом року окрім навчання брали участь й стали призерами з різноманітних олімпіад та конкурсів, які відбувалися в районі, столичній області. Були озвучені прізвища переможців та відмінників навчання, грамоти їм вручать вчителі.
Хоча програма була скорочена, однак усіх підкорив спів старшокласниці і виступ з чирлідингу наймолодшої учасниці свята, яка лише готується стати першокласницею. Останній дзвоник проголосив учням про початок безтурботного літа, а випускникам – про початок дорослого життя.
ДОЩИК СВЯТУ НЕ ЗАВАДА
ДОЩИК СВЯТУ НЕ ЗАВАДА
ДОЩИК СВЯТУ НЕ ЗАВАДА
ДОЩИК СВЯТУ НЕ ЗАВАДА
ДОЩИК СВЯТУ НЕ ЗАВАДА