ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ РДА

31-08-2017, 15:31

ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ РДА
30 серпня у залі засідань Боярської міської ради відбулась зустріч голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової з представниками закладів соціальної сфери міста.
Мирослава Михайлівна зупинилась на питаннях підготовки до зими освітніх закладів району і Боярки зокрема. Повідомила про обсяг ремонтних робіт, профінансованих з районного бюджету. Наголосила на необхідності проведення енергоаудиту усіх бюджетних установ.
Міський голова Олександр Зарубін щиро подякував голові адміністрації за значну підтримку, надану Боярці з районного бюджету. Завдяки цьому в місті відбуваються відчутні позитивні зміни.
«Це справді так, за останні два роки Боярка отримала дуже значну фінансову підтримку. Це ремонт освітніх закладів, утеплення дитсадків, будівництво спортивних майданчиків і нових тротуарів тощо, – наголосила Мирослава Смірнова. – Мені особисто подобається вкладати кошти у розвиток Боярки. Все, що ми робимо тут, одразу видно. Боярка – прекрасне місто зі славною історично-культурною спадщиною, але з надзвичайно низьким рівнем життя. І це не сите й упорядковане Вишневе, яке нічим вже не здивуєш. Тому ми й надалі будемо підтримувати Боярку, але й вимагати від вас повної віддачі, – підкреслила голова адміністрації.
Під час зустрічі присутні поставили Мирославі Смірновій запитання та отримали вичерпні відповіді.
ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ РДА
ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ РДА