СПОРТ, ЩО ГАРТУЄ ХАРАКТЕР

4-09-2017, 16:04

СПОРТ, ЩО ГАРТУЄ ХАРАКТЕР
2 вересня у с. Забір’я, на території «Корчагін-парку», відбулися змагання з любительського тріатлону.
Організатори змагань – спортивний клуб «Олімп» (голова – Олексій Поліщук) та Києво-Святошинський осередок Національного олімпійського комітету (голова – Тарас Добрівський).
У змаганнях взяли участь 10 спортсменів. Крім боярчан – спортсмени з Києва та Вишневого. Вік найменшого учасника – 11 років, найстаршого – 42.
Переможцями стали Едуард Поліковський (ІІІ місце), Ігор Широкий (ІІ місце) та Олександр Осипчук (І місце).
Як одностайно зазначали і учасники, і організатори змагань, тріатлон – це вид спорту, який гартує характер. Не так вже й просто після плавання сісти на велосипед, а після велосипеда бігти – це. Цей вид спорту доступний абсолютно для всіх. Бо головним в ньому є не перемогти, а пройти всю дистанцію чи, для новачків, хоча б якийсь з її етапів.
Тріатлон – це олімпійський вид спорту. Траса любительського тріатлону, яку того дня пройшли учасники змагань, складалася з трьох етапів: плавання – 350 м, велотраса – Забір’я-Боярка-Забір’я – 12 км, біг – 2,5 км.
Організатори змагань дякують поліції за супровід, а керівництву «Корчагін-парку» за надання території для проведення змагань.
Враховуючи незабутні враження, які подарували змагання всім учасникам, організатори щиро сподіваються, що ця традиція продовжиться, і вже наступного року учасників буде більше.
Наша довідка:
Тріатлон дає практично необмежені можливості до самовдосконалення. Траса спринт-тріатлону складається з таких дистанцій: плавання – 750 м, велосипед – 20 км, біг – 5 км.
½ Айронмен-тріатлону: плавання – 2 км, велосипед – 90 км., біг – 21 км.
Айронмен («Залізний чоловік»)-тріатлон: плавання – 4 км, велосипед – 180 км, біг – 42 км. Олімпійська дистанція тріатлону – це 1,5 км плавання, 40 км їзди на велосипеді та 10 км бігу.
СПОРТ, ЩО ГАРТУЄ ХАРАКТЕР
СПОРТ, ЩО ГАРТУЄ ХАРАКТЕР
СПОРТ, ЩО ГАРТУЄ ХАРАКТЕР
СПОРТ, ЩО ГАРТУЄ ХАРАКТЕР