СТВОРЕНО СПІЛКУ ДІТЕЙ-ВОЛОНТЕРІВ

28-09-2017, 14:52

СТВОРЕНО СПІЛКУ ДІТЕЙ-ВОЛОНТЕРІВ
27 вересня в Боярській міській бібліотеці для дітей стартував перший в Україні учнівський проект під робочою назвою «Боярка – Красногорівка».
Його мета – адресно допомагати дітям зони обстрілу, підтримувати їх морально, допомагати з підручниками та канцелярським приладдям, обмінюватися інформацією тощо.
Автори проекту – завідувач Боярською міською бібліотекою для дітей Людмила Заєць та волонтер Юлія Апостолова. Рушійною силою стали учні 6-А класу Боярського колегіуму (класний керівник – Антоніна Юхименко). Саме вони 27 вересня провели установчі збори та створили дитячу спілку волонтерів. Діти заслухали кандидатів на посаду керівника спілки та визначилися зі складом оргкомітету (секретар, прес-служба, відповідальний за прийом нових членів тощо). До речі, серед претендентів на роль керівника дитячої волонтерської спілки – Маша Філоненко, переселенка з Луганська.
Цікаво, що дитяча волонтерська спілка «Боярка – Красногорівка» базуватиметься на базі бібліотеки для дітей, що по вул. Молодіжній. А Красногорівська ЗОШ № 5 теж знаходиться по вул. Молодіжній.
До складу дитячої організації входитимуть виключно учні боярських шкіл. Спілка працюватиме самостійно і дорослі не матимуть до її роботи жодного відношення (на перших порах – лише виключно як помічники). Діти-боярчани допомагатимуть своїм ровесникам із Красногорівської ЗОШ № 5. До речі, це єдина школа, яка з цього року працює безпосередньо в зоні регулярних обстрілів. Її відновлення відбулось силами вчителів школи та дорослих волонтерів з усієї України. Навчаються 80 учнів з Красногорівки:.
Формування керівництва організації ще не завершено, але спілка вже працює. Найкращим доказом цього є те, що того дня діти принесли з собою величезну кількість українських книжок, які збирали впродовж вересня у школі, та кілька великих мішків м’яких іграшок. Їх розсортують та запакують і вже наприкінці тижня ця дитяча підтримка вирушить за місцем свого призначення. Гуманітарний вантаж дитячої волонтерської спілки буде доставлено до Красногорівки «Укрпоштою».
СТВОРЕНО СПІЛКУ ДІТЕЙ-ВОЛОНТЕРІВ

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31