«Перший млинець – прекрасно проведений захід»

5-12-2012, 12:25

29 листопада у приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації, що по вул. Хрещатик, відбувся урочистий звіт по Програмі «Підтримка громадських ініціатив», започаткованої на початку 2012 року Боярською міською радою.
На захід завітали усі учасники конкурсу проектів, які було реалізовано завдяки впровадженню програми. Відкрила захід господиня – директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир.
«Перший млинець – прекрасно проведений захід» «Ми впродовж двох років вивчали стан розвитку неприбуткових громадських організацій, - зазначила Ангеліна Миколаївна. – Нині активність громадських організацій зростає і зокрема, завдяки співпраці з міською владою. Тому нині ми зібралися, щоб підбити підсумки реалізації міської Програми «Підтримки громадських ініціатив». Я ж хочу подякувати усім, хто долучився до цієї роботи. Завдяки нашій співпраці усі проекти нині реалізовані».
«Реалізація цієї Програми – це не перший млинець, який зазвичай не вдається, - наголосив міський голова Тарас Добрівський. – Це відмінно проведений захід. Ваша робота має колосальну суспільну вагу. Адже ми, як представники влади, обмежені у часі. Тому делегували вам ці повноваження – задовольнити запити суспільства. Особисто мені дуже приємно, що за моєї каденції у якості міського голови реалізовано проект підтримки громадських ініціатив. Тому хочу побажати усім учасникам нових ідей. А також виходу на новий більш високий рівень. Адже для реалізації проектів можна і потрібно залучати кошти не лише з міського бюджету, а й намагатися отримувати гранти міжнародних організацій. Що стосується нашої подальшої роботи – я переконаний, що вона триватиме. І хочу закликати усіх представників громадських організацій міста активніше долучатися до благоустрою. Нехай ваші проекти сприяють покращенню зовнішнього вигляду Боярки та підвищенню інтелектуального і духовного розвитку наших земляків», - наголосив Тарас Добрівський.
Учасників звіту привітав і заступник міського голови Валерій Дубовецький. «Під час реалізації міської Програми у мій лексикон міцно увійшло слово «позитив». І сьогодні я хочу побажати усім нам побільше позитиву в житті», - акцентував Валерій Михайлович.
Користуючись нагодою, своїми враженнями щодо роботи над реалізацією Програми поділилися її учасники. Приємним сюрпризом стала демонстрація відеороликів про перебіг реалізації проектів-переможців. Усі учасники ніби іще раз занурилися в атмосферу спільної праці на благо громади.

http://www.boyarka.cspr.info/

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31