На старті: «Вузькоколійка – 12»!

25-06-2012, 03:58

16 червня, на території боярського лісу, вперше в історії міста відбулася крос-кантрійна велогонка «Вузькоколійка-12».

Цей некомерційний захід був проведений боярчанами – ентузіастами велоспорту на чолі з Максимом Нурищенком та Олександром Семеновим, яких підтримав в реалізації цього проекту міський голова Боярки Тарас Добрівський, Боярська міська рада, народний депутат України Петро Мельник, технічним спонсор велогонки виступила фірма «BikeLight Custom».

Як зазначив один із організаторів велогонки Максим Нурищенко, хоча ці змагання й були аматорськими, але рівень підготовки учасників достатньо високий.

– Взагалі змагання були заявлені як міжнародні – чи то серйозно, чи жартома говорить мій співрозмовник. – Саме тому в них взяли участь спортсмени з різних міст України. Найбільше – з Києва.

Що ж до кількості учасників, то в онлайн-режимі зареєструвалося 90 спортсменів. Але через погодні умови на старт вийшло близько 60 учасників. Як для дебюту досить непогано, чи не так?

На старті: «Вузькоколійка – 12»!


Утім, як і на будь-яких спортивних змаганнях, часу на розмови немає. Адже стартують аж три категорії: «Дівчата», «Любителі» та «Спортсмени». Приналежність до категорії визначає й кількість кіл, які мають «пройти» учасники: дівчата – 3, любителі – 5, спортсмени – 7 кіл. Протяжність одного кола – 2,5 км. Мало? Як свідчить ваш кореспондент, який також пару-трійку раз пройшов трасу, «ганяючись» з фотокамерою за учасниками, цілком достатньо. Адже під час гонки учасникам довелося долати дві водні перешкоди, один підвісний місток і навіть… трохи політати на природних трамплінах!

На старті: «Вузькоколійка – 12»!


Звісно, в такому задоволенні наші боярські любителі велоспорту й собі не змогли відмовити. При цьому показали себе справжніми джентльменами, поступившись призовими місцями гостям із інших міст України. Відтак в категорії «дівчата» переможцями стали Катерина Гасенко (І місце), Анна Марченко (ІІ місце) та Анна Чижик (ІІІ місце).

Серед любителів І місце виборов Кирило Денисов, ІІ – Руслан Коваленко, ІІІ – Павло Федин.

Що ж до спортсменів, то бронзовим призером цієї категорії став Володимир Шилижинський, срібним – Антон Кохан, а золотим – Олексій Усольцев.

На старті: «Вузькоколійка – 12»!


Народний депутат України Петро Мельник, під патронатом якого, зокрема, відбулася велогонка, відзначив:

- Спорт — це, перш за все, невід’ємна частина повноцінного життя кожної людини. Як народний депутат, намагаюся підтримувати людей, які займаються різними видами спорту, і зокрема, учасників велогонок. Адже розумію, що спорт та здоровий спосіб життя є запорукою розвитку особистості.

Тож про досягнення переможцям нагадуватимуть медалі, кубки за І місце та цінні призи, які приготували спонсори велогонки. Їх спортсмени повезуть до своїх рідних міст.

На старті: «Вузькоколійка – 12»!


А що ж боярчани?– Ми свої призові місця завоюємо «на виїзді»! – говорить, прощаючись, один із керівників боярського велоклубу Олександр Семенов.

І стільки впевненості звучить в його голосі, що розумієш: юнакові таки можна вірити!

Радислав Кокодзей, фото автора

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31