Фінішував перший Фестиваль імені Івана Коваленка

10-12-2012, 12:36

7 грудня 2012 року у приміщенні Києво-Святошинської районної класичної гімназії, відбувся гала-концерт Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка. Численні глядачі заходу побачили найкращі виступи нашої талановитої молоді – художнє читання, співи та гру на гітарі. Захід відкрила почесний президент Фестивалю донька поета Івана Коваленка – Марія Кириленко з привітанням та словами подяки на адресу усіх, хто долучився до його організації та проведення. Зокрема, на адресу автора ідеї заснування Фестивалю, композитора, гітариста, автора багатьох пісень на слова І. Коваленка – Олега Саліванова.
Цього дня прозвучали також вірші переможців поетичного конкурсу «Віршована мелодія».
На гала-концерті відбулося урочисте нагородження переможців, вручення дипломів і подяк.
Нагадаємо, що Фестиваль відбувся за фінансової підтримки Боярської міської ради. В ролі генерального спонсора Фестивалю виступив Дмитро Мацука, московський підприємець, засновник премії імені своєї матері Ольги Рожманової, боярчанки, друга сім’ї та популяризаторки творів Івана Коваленка. Крім цього, до фінансування Фестивалю долучилися Спілка об’єднань громадян «Демократична Київщина» (голова – Ігор Найда) та «Конгрес Літераторів України» (президент – Олександр Корж).
Фінішував перший Фестиваль імені Івана КоваленкаЯскраве дійство, яке впродовж кількох місяців розгорталося на теренах нашого міста, стало можливим завдяки активності та небайдужості головного організатора Фестивалю -
Громадської організації «Центр розвитку громад» у партнерстві з Києво-Святошинським центром соціально-психологічної реабілітації населення (директор – Ангеліна Лахтадир) та співорганізаторів - Києво-Святошинського центру творчості молоді «Оберіг» (директор – Надія Скакодуб), Боярської загальноосвітньої школи №1 (директор – Катерина Мелашенко).
Враження від заключного концерту - найпрекрасніші. Перший Фестиваль завершився, але вже хочеться, щоб він став щорічним. Саме на цьому наголосив один із почесних гостей свята міський голова Боярки Тарас Добрівський.
Про це говорили й інші гості. Тож є надія, що вже у наступному році слова Івана Коваленка "Людино, розцвіти!" знову стануть стимулом для творчості як наших земляків, так і молоді з усієї України.
Докладніше про подію читайте на сторінках газети "Боярка-інформ" від 21 грудня.

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31