ІНІЦІАТИВА МОЛОДИХ - ДОБРІ СПРАВИ

25-06-2012, 03:59

Напередодні професійного свята, приємна несподіванка чекала на медичних працівників Київської обласної дитячої лікарні, що знаходиться в Боярці. Зранку їх зустрічали біля воріт медичної установи з музикою та квітами.
Заступник голови Київської облдержадміністрації Тетяна Подашевська, представники районної та міської влади, зокрема міський голова Боярки Тарас Добрівський, вручають здивованим медикам квіти – сюрприз цілком вдався. Але виявляється, що квіти та музика – це ще не все.
- На сьогодні я взяла відпуску, - говорить Тетяна Подашевська. – Для того, щоб долучитися до заходу з благоустрою, приуроченого до Дня медичного працівника. Тому сьогодні лікарі будуть займатися своїми справами, тобто приймати маленьких пацієнтів, а ми в цей час приберемо, посадимо квіти та декоративні кущі на території лікарні, а також пофарбуємо огорожу. Сьогоднішній «суботник» ми плануємо провести під гаслом: менше слів, а більше діла, - наголосила заступник губернатора і перейшла до справи. Тобто приєдналася до молодих людей, зайнятих посадкою декоративних кущів.
Прапори з символікою Партії регіонів та ГО «Молоді регіони», кольорові кульки та близько 60-ти волонтерів, котрі зголосилися взяти участь в акції, - саме так виглядала акція з боку вулиці Хрещатик, де знаходиться дитяча лікарня.

ІНІЦІАТИВА МОЛОДИХ - ДОБРІ СПРАВИ

Тим часом юнаки та дівчата розбирають щітки, розмішують фарбу. Перші мазки і потьмяніла огорожа знову зблискує масною чорною фарбою. Поміж учасників у традиційно синіх накидках та футболках з символікою Партії регіонів чимала група волонтерів у зелених накидках з написом «Під патронатом Петра Мельника». Це активісти громадського руху «Екологічна варта ХХІ», які також долучилися до акції. Адже, як відомо, Петро Володимирович переймається станом екології нашого краю.
Як пояснив перший заступник голови райдержадміністрації, голова Києво-Святошинської районної організації Партії регіонів Микола Шкаврон, акція відбувається з нагоди Дня медичного працівника, який припадає на неділю, 17 червня.
- Взагалі ідея проведення заходу належить «Молодим регіонам», - прокоментував подію Микола Іванович. – Але наші однопартійці із задоволенням підтримали та розвинули цю ідею. Тому, як ви бачите, крім молоді тут знаходяться і старші наші товариші. І мені приємно, що усі учасники працюють з великим ентузіазмом.
До акції, яку ініціювали представники «Молодих регіонів» доєдналися й представники Боярської міської організації Партії регіонів, які взяли активну участь в облаштуванні території медичного закладу.
- Ідея проведення такого заходу є справді чудовою, адже вона об’єднує різні покоління у прагненні зробити добру справу, - коментує захід голова Боярської міської організації Партії регіонів Дмитро Паливода. – Тому ми зі свого боку максимально підтримали ініціативу молоді та долучилися до цієї акції. І хочу запевнити, що подібні заходи відбуватимуться в нашому місті й у майбутньому.
Світлана Кудрик

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31