НАРАДА В РДА

25-06-2012, 04:00

НАРАДА В РДАНайголовніше –увага до людини
19 червня відбулося засідання постійної комісії Києво-Святошинської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Її провів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільної оборони РДА Валентин Шульга. На розгляд комісії було винесено ряд питань, зокрема про протипожежний стан населених пунктів району та виконання заходів щодо протидії масовим пожежам лісів, торфовищ та сільгоспугідь під час пожежонебезпечного періоду.
Представник районного відділу ГУ Держтехногенбезпеки повідомив, що нині ситуація спокійна. Лісових пожеж до цього часу вдавалося уникати.
«Сподіваємося, що так буде і надалі», - наголосив начальник РУ ГУ МНС України в Київській області Володимир Маловік. І, користуючись нагодою, висловив вдячність за допомогу присутньому директору КП «Боярка-Водоканал» Володимиру Павлусю. Виявляється, що в багатьох населених пунктах, а особливо в Ходосівці та Софіївській Борщагівці, пожежники не мають змоги набирати воду за допомогою гідрантів, оскільки переважна більшість їх просто не працює. «І тільки в Боярці до цього питання підійшли системно. І на сьогодні переважна більшість гідрантів працює», - наголосив доповідач.
Ще одне дуже важливе питання стосувалося профілактики виробничого травматизму. Доповідачка – начальник відділу виконавчої дирекції фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві Лідія Курило проаналізувала статистику випадків травматизму. І зауважила, що саме на великих підприємствах частіше трапляються нещасні випадки. «І щоб уникати цього, у центрі уваги має бути елементарне – увага до людини», - наголосила Лідія Андріївна, звертаючись до запрошених представників підприємств.

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31