СПІЛЬНА ПРАЦЯ НА БЛАГО МІСТА

6-07-2012, 14:42

Щотижня на теренах району відбуваються різноманітні акції за участю керівників та рядових членів районної організації Партії регіонів, у яких також беруть участь й представники Боярської міської організації Партії регіонів.

СПІЛЬНА ПРАЦЯ НА БЛАГО МІСТА

Так, минулого тижня відбулося декілька заходів із благоустрою, один із яких пройшов у Боярці.
На ділянці дороги між Бояркою та Петрівським «висаджується» трудовий десант у складі працівників Києво-Святошинської райдержадміністрації на чолі із заступником голови РДА Миколою Ляшенком. Підмогу зустрічають місцеві активісти – працівники комунальних підприємств міста, члени міської організації ПР та небайдужі жителі. Завдання просте і конкретне: очистити узбіччя дороги від чагарників та відрослих пагонів дерев і кущів, побілити стовбури дерев.

СПІЛЬНА ПРАЦЯ НА БЛАГО МІСТА

Розведене вапно жінки наносять на стовбури тополь віниками. Легенький вітерець створює комфортні умови для роботи. Тим часом чоловіки вирубують зарості чагарів, а гілляччя направляють до пащі дробарки. Подрібнена щепа зеленим струменем вилітає на узбіччя. Робота кипить. За декілька годин наполегливої праці узбіччя дороги докорінно змінює свій вигляд.
- Це справді гарна ініціатива, - говорить голова Боярської міської організації Партії регіонів Дмитро Паливода. – Питання благоустрою є важливим для кожного. Спільними зусиллями ми робимо наше місто, наш район привабливішим та ошатнішим. Тож закликаю всіх долучатися до добрих справ.
Інф. «Боярка-Інформ»,
фото Тетяни Зубкової