ТАЛАНТАМИ УСЛАВЛЕНА ЗЕМЛЯ КИЇВСЬКА

4-03-2013, 14:04

ТАЛАНТАМИ УСЛАВЛЕНА ЗЕМЛЯ КИЇВСЬКАТАЛАНТАМИ УСЛАВЛЕНА ЗЕМЛЯ КИЇВСЬКАПід такою назвою у Боярській міській бібліотеці №2 для дорослих у перший день березня відбулася зустріч з Марією Кириленко - донькою видатного українського поета-шістдесятника, дисидента, багатолітнього політв’язня, учителя Івана Юхимовича Коваленка (1919-2001) - та поетесою, журналісткою, членом Спілки письменників України Тетяною Володай.
Учні 11 класів НВК «Гімназія – ЗОШ І ст.» ніби перегорнули мистецький літопис нашого міста. Адже саме Боярка надихала і досі надихає до творчості багатьох діячів культури. Тут творили композитор Микола Лисенко, художники Микола Пимоненко, Олександр Богомазов, письменники Володимир Самійленко, Шолом-Алейхем, Семен Надсон та багато інших митців.
Марія Кириленко нагадала про високе покликання поезії, переповіла сторінки біографії батька, а також висловлювання про творчість Івана Коваленка. Багато шанувальників поета повторюють думку про таємницю поезій Коваленка, їхній надзвичайний і неповторний вплив на читача. Одні високо оцінюють авторські словотвори, оригінальні рими, іншим більш до вподоби білі вірші, а ще хтось захоплюється вишуканими, досконалими за формою сонетами…Переконливим доказом цього стало декламування віршів Івана Коваленка учнями, а також Тетяною Володай.
Дуже різні за формою, тематикою, настроєм, вірші Коваленка дали можливість присутнім знайти щиру поетичну нотку і для себе. Комусь припали до душі його ніжно-прозорі ранні твори; хтось зацікавився роздумами поета; когось схвилювала патріотична чи любовна лірика.
Тематичне розмаїття власної поетичної творчості Тетяни Володай. – це скарбничка для небайдужих, де можна знайти і відчути саме ті вірші, які найбільше зачіпають душу і почуття. Поетеса ще й бард, талановитий виконавець своїх пісень соло, а також у складі відомого боярського гурту «ТріоРіо».
Поетичний урок для старшокласників виявився напрочуд вдалим. Поєднання історії і сучасності, декламування поезії і виконання пісень під гітару створили незабутню атмосферу творчості, де поетичне слово Івана Коваленка знаходило продовження у віршах Тетяни Володай.

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31