ВЕЛИКИЙ СНІГ: ХРОНІКА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ СТИХІЇ

25-03-2013, 15:28

ВЕЛИКИЙ СНІГ: ХРОНІКА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ СТИХІЇ
З 22 до 26 березня 2013 року у Боярці цілодобово працює штаб з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Його очолює заступник міського голови Микола Давиденко.
Головний тягар проблем, пов’язаних з ліквідацією наслідків снігової стихії, дістався КП «Боярське головне виробниче управління житлово-комунальне господарство». Разом з тим на допомогу прийшли й інші міські підприємства. Зокрема, спецтехніку для прибирання вулиць надали:
- Боярське ЛВУ МГ (керівник Сергій Вижанов);
- КП «Боярка-Водоканал» (керівник Володимир Павлусь);
- Києво-Святошинська тепломережа;
- Києво-Святошинське районне виробниче управління житлово-комунального господарства (керівник Ян Ройтер);
- ПАТ «Будівельно-монтажне управління № 33» (голова Магомед Магомедов);
- Компанія «Автолюкс» (Микола Стрілець).
Погодні негаразди готували для комунальників щоразу більші сюрпризи. З вечора 22 березня знеструмлено значну частину міста, в тому числі й Київську обласну дитячу лікарню, Київський обласний спеціалізований будинок дитини, ЦРЛ Києво-Святошинського району, КЗ КОР «Київський обласний протитуберкульозний диспансер», а також кілька житлових масивів історичної частини міста. Потерпали від відсутності світла і жителі багатоповерхових будинків. Причина аварії – зсув ґрунту, який пошкодив електричні кабелі.
Відновити електропостачання вдалося до 18 год. 23 березня. До речі, через відсутність електрики відбувалися перебої з водопостачанням. Їх також вдалося ліквідувати до 18 години того ж дня.
Міська влада подбала також про очищення від снігу дороги до міського кладовища.
Негода торкнулася роботи міської котельні по вул. 40 років Жовтня. Через температурний збій у роботі котельні сталася аварійна ситуація. Її вдалося ліквідувати того ж дня, 23 березня, до 17 год.
Від початку снігопаду комунальники міста докладали максимум зусиль. На центральних вулицях міста цілодобово працювала спецтехніка. Очищено також вулиці, де курсують автобусні маршрути №1 і №4.
Впродовж 25-26 березня комунальники планують очистити від снігових завалів другорядні дороги у нашому місті. Це дозволить, зокрема, налагодити вивезення твердих побутових відходів. Нині – це одне з пріоритетних завдань.
Відтак додалося роботи у двірників, яким доводиться розчищати під’їзні шляхи до контейнерних майданчиків. З огляду на це, керівництво КП «БГВУЖКГ» звертається до жителів міста та власників автомобілів з проханням не створювати перешкоди для своєчасного прибирання.
До речі, жителі міста також можуть долучитися до спільної боротьби з наслідками стихії – взяти до рук лопати і відкидати сніг бодай від своїх осель. Разом нам це неодмінно вдасться.
ВЕЛИКИЙ СНІГ: ХРОНІКА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ СТИХІЇ
ВЕЛИКИЙ СНІГ: ХРОНІКА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ СТИХІЇ

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31