БОГАТИРСЬКІ СТАРТИ ВАЖКОАТЛЕТІВ

13-08-2013, 14:09

10 серпня у Броварах відбувся чемпіонат Київської області з жиму штанги лежачи серед юнаків, юніорів та дорослих. Києво-Святошинський район представляла команда з 24 спортсменів, більшість з яких – боярчани. 16 учасників повернулись з медалями різного ґатунку.
Отож «золото» турніру вибороли: Ірина Карасенко (вагова категорія до 43 кг); Людмила Іващенко (52 кг); Ольга Башинська (63 кг); Тамара Чукреєва (72 кг); Роман Левченко (46 кг); Дмитро Мудрик (53 кг); Вадим Радченко (66 кг); Ігор Шубін (93 кг); Павло Салєба (120 кг).
Срібні медалі завоювали: Марія Романченко (52 кг); Руслан Федотов (66 кг); Владислав Білоус (93 кг); Володимир Іващенко (120 кг).
Бронзові нагороди здобули: Валентин Прокопенко (74 кг); Юрій Смоголь (93 кг); Олександр Галіцький (93 кг).
Ця перемога стала навіть «історичною», адже вперше наші важкоатлети здобули на одних змаганнях таку кількість медалей. Тож тренери: чемпіон та рекордсмен міжнародних турнірів Олександр Тетянюк та заслужений тренер України Сергій Тетянюк просто блискуче провели підготовчий період до турніру. Що ж до ходу змагань, то тут слід відзначити виступ Ірини Карасенко, котра при власній вазі у 43 кг вижала штангу вагою 40 кг, а також богатирський жим Павла Салєби, котрому для перемоги довелося «впоратись» зі штангою вагою 162, 5 кг.
Слід зауважити, що переважна більшість спортсменів збірної команди району є представниками боярської Дитячо-юнацької спортивної школи, яку очолює Василь Коновалов.