Губернатор Київщини зустрівся з активом Києво-Святошинського району та Ірпінського регіону

7-07-2012, 14:00

Губернатор Київщини зустрівся з активом Києво-Святошинського району та Ірпінського регіону


3 липня у Національному університеті державної податкової служби України відбулася зустріч губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка, народного депутата України Петра Мельника, керівництва Києво-Святошинського району та Ірпінського регіону, міськими та сільськими головами, з активом району: керівниками закладів освіти та комунальних підприємств.
Учасниками зустрічі стали й представники Боярки, зокрема міський голова Тарас Добрівський, секретар Боярської міської ради Дмитро Паливода, депутати міськради, директори шкіл, завідуючі дошкільних навчальних закладів.

Мета зустрічі – розповісти про досягнення, втілення соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича у життя, а також - визначити пріоритетні напрямки розвитку нашого регіону. Адже нині Київська область впевнено продовжує утримувати перше місце за рівнем соціально-економічного розвитку, хоча не так давно ми були лише 24-ми. «І це, - наголосив Анатолій Йосипович, - саме завдяки наполегливій праці кожного з вас. Запрацювала влада на місцях – посадовці почали працювати з людьми, перейматися їхніми проблемами та вирішувати їх. Наш регіон став інвестиційно привабливим: ми починаємо відроджувати сільське господарство, будуємо нові підприємства та створюємо нові робочі місця».
У своїй промові Петро Мельник наголосив, що саме завдяки старанням Анатолія Йосиповича нині наша область займає перше місце у рейтингу серед інших областей по праву. «У чому ж секрет? В людях, котрі живуть у нашому регіоні, зокрема – Києво-Святошинському районі та Ірпінському регіоні. Ми пишаємося тим, що живемо тут. Ми точно знаємо, що Партія регіонів впорається із тими завданнями, які зараз стоять перед країною, і ми розбудуємо нашу державу. Я пишаюся вами всіма. Адже саме завдяки вашій наполегливій праці наш регіон - найкращий в Україні», - додав народний депутат.
Кожен хто виступав на заході, зокрема голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександр Заєць, голова Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Олексій Кодебський та інші учасники зустрічі, наголошували на тому, що Київщина продовжуватиме свій стрімкий розвиток. «Люди втомилися від балачок - і вірять лише реальним здобуткам…»
Звісно, поки ще проблем у нашому регіоні чимало. Та вони поступово вирішуються. Головне - всім прагнути та докладати максимальних зусиль, аби ці зрушення сталися!

Наталка КУЦАК

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29