ЗАЛІЗНА ПЕРЕМОГА БОЯРСЬКИХ АТЛЕТІВ

25-10-2013, 19:37

Нещодавно у Білій Церкві відбулися змагання на Кубок Київської області з пауерліфтингу. Команду Києво-Святошинського району представляли 16 спортсменів (12 з Боярки та 4 з Тарасівки).
Загалом команда нашого району здобула 12 медалей (7 золотих, 4 срібних, та 1 бронзову).
Переможцями змагань стали: Марія Романченко (вагова категорія до 57 кг), Ольга Башинська (63 кг); Роман Левченко (49 кг), Роман Олійник (53 кг), Богдан Зубарєв (74 кг), Володимир Владика (83 кг), Володимир Іващенко (120 кг).
Срібні медалі здобули: Ольга Рассоха (57 кг), Антон Валенок (66 кг), Денис Буличов (105 кг), Богдан Гордієнко (120 кг).
Бронза дісталась спортсмену з Тарасівки Тарасу Мельнику (66 кг).
Шанувальники пауерліфтингу особливо відзначили виступ Володимира Владики (на фото), який при власній вазі у 77 кг показав чудові результати: присідання зі штангою – 250 кг, жим штанги лежачи – 150 кг, тяга 242,5. У сумі трьох вправ набрав 622,5 кг.
Спортсменів до змагань готували тренери: чемпіон та рекордсмен міжнародних турнірів Олександр Тетянюк та заслужений тренер України Сергій Тетянюк.
Переважна більшість спортсменів є представниками комунальної організації «Дитячо-юнацька спортивна школа», яку очолює Василь Коновалов.
Слід зауважити, що досягнення наших атлетів – результат кропіткої праці. Кожен з них мінімум тричі на тиждень працює у важкоатлетичній залі Боярської ЗОШ № 3. Цей зал без зайвого пафосу можна назвати народним для Боярки. Адже за 26 років тут тренувалось понад 3000 боярчан. Це майже 10 відсотків населення міста!
За ці роки Сергій Тетянюк виховав: чемпіона світу Олега Гавриша, срібного призера світу Сергія Осипчука, багаторазових переможців міжнародних турнірів Наталю Ромашко, Олександра Осипчука, Олександра Тетянюка. Серед його вихованців – 10 чемпіонів та 12 призерів України, понад 200 чемпіонів Київщини, серед яких три майстри спорту міжнародного класу, 11 майстрів спорту України, 35 кандидатів у майстри спорту та більше 200 спортсменів І-ІІ розрядів.