КРАЩИХ ШАХІСТІВ БОЯРКИ ВИЗНАЧЕНО

31-10-2013, 10:33

26 та 27 жовтня 2013 року відбувся фінальний турнір з шахової першості серед школярів м. Боярка.
Організаторами змагань виступили Києво-Святошинський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Києво-Сваятошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, громадська організація «Центр розвитку громад» м. Боярка за фінансової підтримки Києво-Святошиської районної організації Партії регіонів.
Нагадаємо, що змагання тривали протягом трьох тижнів – з 12 по 27 жовтня. В шкільній шаховій першості взяло участь більше 100 учнів Боярських ЗОШ №1, № 2, № 3, № 4, № 5 та Боярського НВК «Гімназія – ЗОШ I ст.».
У запеклій боротьбі визначилися учасники фінального турніру. Так, у Боярській ЗОШ № 1 перемогу святкував Максим Левченко, в Боярській ЗОШ № 2 – Дмитро Цукренко, в Боярській ЗОШ № 3 – Владислав Канєвський, в Боярській ЗОШ №4 – Юрій Кривенко, в Боярській ЗОШ №5 –Андрій Кодовбецький, а найкращою шахісткою Боярського НВК «Гімназія» стала Марія Фомічова.
У фінальних змаганнях взяли участь учні всіх навчальних закладів, які посіли у відбіркових турнірах не нижче 5-го місця. Також оргкомітетом шахової першості були запрошені окремі учні, які продемонстрували високий рівень підготовки.
Заключний етап шахової першості проходив у приміщенні Києво-Сваятошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення. Головним суддею та ідейним натхненником турніру був Олександр Фомічов. Таким чином до фіналу потрапило 30 найсильніших шахістів з Боярських загальноосвітніх шкіл, які зіграли між собою 9 турів: 26 жовтня – 5 турів, а 27 жовтня – заключні 4 тури.
Змагання завершилися урочистим нагородженням учасників та переможців шахової першості.
Привітання, грамоти та цінні подарунки від організаторів та Києво-Святошиської районної організації Партії регіонів отримали всі учасники шахових змагань. Жоден учень не пішов додому без подарунків.
Були також відзначені наймолодші учасники турніру, ними стали: Семен Пляцок, Денис Островський, Ростислав Сухомлин та Марія Чапля.
Серед дівчат-учениць Боярських ЗОШ перемогу святкувала Фомічова Марія, Боярський НВК «Гімназія» (6,5 бала), 2 місце зайняла Акулінічева Марія, Боярський НВК «Гімназія» (5 балів), 3 місце – Ткачівська Ангеліна. Боярський НВК «Гімназія» (4 бали).
Найкращим шахістом віком до 10 років став Денис Сарапін, Боярський НВК «Гімназія» (5 балів), 2 місце – Семен Пляцок, Боярська ЗОШ № 3 (4,5 бала), 3 місце – Данило Красота, Боярський НВК «Гімназія» (4,5 бала).
У командній першості кращими стали шахісти з Боярського НВК «Гімназія» (19 балів), 2 – місце – Боярська ЗОШ № 5 (17 балів), 3 – місце – Боярська ЗОШ № 3 (15 балів).
У загальному індивідуальному заліку найкращим шахістом серед учнів Боярських ЗОШ став Андрій Кодовбецький, Боярська ЗОШ № 5 (8,5 бала), 2 місце посів – Сергій Філіппов, Боярська ЗОШ № 1 (7 балів), 3 місце – В’ячеслав Шафран, Боярський НВК «Гімназія» (6,5 бала). Окрім грамоти та цінних подарунків переможці цієї категорії отримали грошову винагороду: 1 місце – 200 грн., 2 місце – 150 грн., 3 місце – 100 грн.
Урочисте нагородження завершилося солодким столом для юних шахістів. Діти, батьки, організатори та спонсори шахової першості ділилися приємними враженнями від турніру, вітали один одного, дискутували та просто розважалися на святі спорту для молоді.
Особливу подяку організатори шахової першості серед школярів м. Боярка висловлюють Києво-Святошиській районній організації Партії регіонів та особисто Шкаврону Миколі Івановичу за популяризацію шахової гри, підвищення рівня розвитку шахового спорту в Боярці та організацію фінальних змагань та фінансову підтримку.
Дякуємо Всім, хто був причетний до проведення шахової першості серед школярів: організаторам, спонсорам, суддям, учасникам, батькам та простим вболівальникам. У майбутньому ми, також, плануємо проводити подібні змагання та конкурси. Слідкуйте за нашими новинами.