БОЯРКА ОТРИМАЛА ПОДАРУНОК ВІД РАЙОНУ

26-07-2012, 18:25

Ключі від новенького сміттєвоза 25 липня місту урочисто передав голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександр Заєць. За субвенційні кошти, які надійшли до районного бюджету, для Боярки був придбаний потужний сміттєвоз на 18 кубів.
БОЯРКА ОТРИМАЛА ПОДАРУНОК ВІД РАЙОНУ

- Думаю, що відтепер Боярка має стати одним із найчистіших населених пунктів району, - зауважив Олександр Віталійович. – Насправді питання вивезення сміття є актуальним для міста, тож сподіваюся, що наш подарунок значно покращить роботу комунальників Боярки.
БОЯРКА ОТРИМАЛА ПОДАРУНОК ВІД РАЙОНУ
Міський голова Тарас Добрівський, який отримав з рук голови райдержадміністрації ключі, передав їх комунальникам та прокоментував важливу для міста подію:
- Проект було реалізовано головним чином за кошти району. Та 5 відсотків від його вартості профінансувала міська рада. Цей сміттєвоз за потужністю дорівнює всій спецтехніці, яка займається вивезенням сміття та знаходиться на балансі міського комунального підприємства. А з огляду на те, що вже півроку міські комунальники самотужки займаються вивезенням сміття, то такий подарунок місту є дуже потрібним. Думаю, що це дозволить значно покращити роботу БГВУЖКГ - і наша Боярка стане чистішою та ошатнішою. Тому я хотів би подякувати районній владі, депутату Верховної Ради Петру Мельнику за підтримку в реалізації цього проекту, - зазначив Тарас Добрівський.