24 ГОДИНИ НАВКОЛО БОЯРКИ

23-07-2012, 18:38

21 – 22 липня, на території лісового масиву-трикутника Боярка – Малютянка – Забір’я, за підтримки Боярської міської ради та міського голови Тараса Добрівського, відбувся традиційний цілодобовий міжнародний веломарафон «Боярка – 24». Організатор гонки – Київський велоклуб, спонсори та партнери – фірми Giant, BBB, Triada Print, Nutrend, Men's Health. Інформаційна підтримка – районної газети «Новий день» та міської газети «Боярка-Інформ».
Традиційними учасниками цьогорічної (передювілейної – дев’ятої) велогонки стали й боярські велосипедисти. Взагалі ж у цьогорічному веломарафоні «Боярка – 24» за призові місця змагалися гонщики з Києва, Одеси, Вінниці, Боярки, Сум, Українки, Броварів, Дніпропетровська та інших міст. Найчисленнішим (і, як з’ясувалося після фінішу, найрезультативнішим) було київське представництво.
24 ГОДИНИ НАВКОЛО БОЯРКИ

…Наметове містечко неначе вимерло, лише на стартовій галявині ніде яблуку впасти: на інструктаж, який проводить Андрій Степанов, зібралися не лише гонщики-учасники, а й їхні групи підтримки у повному складі!
Традиційно змагання проводилися в п’яти категоріях: «соло» чоловіки, «соло» жінки, «пара», «четвірка» та «мікс».
Траса – коло довжиною 14, 6 км. Після старту учасники протягом 24 годин проїжджають трасу, перетинаючи в кінці кожного кола зону «старт-фініш», де й відбувається передача естафети наступному члену команди. Для категорії «соло» для заліку мінімальна кількість пройдених кіл – 16 (чоловіки) та 11 (жінки). Вперше в історії «Боярки – 24» контроль проходження дистанції здійснювався з використанням електронної системи обліку часу від RFID Timing Systems (Австралія)! Місце команди визначається за кількістю пройдених кіл та затраченим на їх проходження часом.
Додайте до цього необхідний для участі в змаганнях «набір» (справний велосипед, призначений для їзди пересіченою місцевістю, шолом, світло для пересування в нічний час та світляки-габарити), енергетичне харчування від партнерів гонки, забезпечення питною водою, можливість виграти призи від спонсорів під час після гоночної лотереї, медалі, кубки та грамоти переможцям і призерам всіх категорій, тощо, а на додачу ще й призове шампанське, з якого після нагородження переможцями влаштовується традиційний душ – і ви зрозумієте, наскільки все серйозно. Що й не дивно, адже «Боярка – 24 – найперша і найвідоміша на території СНГ добова МТБ-гонка.
24 ГОДИНИ НАВКОЛО БОЯРКИ

Вітаючи учасників гонки, міський голова Боярки Тарас Добрівський, який також приїхав до лісу на своєму велосипеді, звернувся до всіх з такими словами:
– Я дякую вам, що ви знову завітали в наш край, до нашого боярського лісу. Ми з радістю чекали цих змагань, готували трасу і взагалі всіляко сприяли цим прекрасним гонкам, які приносять радість, позитивні емоції. Сто років тому Микола Островський прокладав тут вузькоколійку. Та я впевнений, що ті колії, які прокладете сьогодні тут ви, теж із часом займуть своє належне місце в історії і Боярки, і України, а можливо – й світового велоспорту. Символом нашого спортивного міста є той прапор «Боярка з вами!», який присутній на всіх спортивних змаганнях, навіть – за кордоном. І сьогодні цей прапор благословляє не лише нашу команду, а й вас всіх на боротьбу і на перемогу. А відтак: Боярка – вперед!
24 ГОДИНИ НАВКОЛО БОЯРКИ

Гонка стартувала! Рівно 24 години, а ще скільки зусиль та невичерпного запалу, знадобилося для того, аби з’ясувати імена переможців.
Показово, що всі призові місця взяли професійні спортсмени. Відтак переможцями в номінації «четвірка» стали «Велостріт-Nutrend» (І місце), «Giant XC Team» (ІІ місце) та «MTV md.team» (ІІІ місце). У чоловічому «соло» лідирували кияни: Ігор Кальченко (І місце з результатом 30 кіл за 23 години 32 хвилини 17 секунд), Іван Шулак (ІІ місце, 28 кіл, 23 години, 22 хвилини, 10 секунд) та Сергій Кушмаунса з Молдови (ІІІ місце: 27 кіл за 22 години, 56 хвилин 15 секунд).
Що ж до більш детальних результатів, то про них наші шановні читачі зможуть дізнатися з велосайту.
Радислав Кокодзей, фото автора

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31