СИЛА ТА ГРАЦІЯ ЮНОЇ АТЛЕТКИ

9-12-2013, 12:05

У Білій Церкві відбувся чемпіонат Київської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 17 років.
Команду нашого району представляли 14 спортсменів-боярчан. Наша команда виступила успішно, здобувши вісім медалей, з яких 4 золоті, 3 срібні та 1 бронзова.
Переможцями стали: Анастасія Шуляк (вагова категорія до 69 кг.); Роман Олійник (56 кг); Кирило Сергеєв (69 кг.); Артем Малиновський (94 кг).
Срібні медалі вибороли: Алєкс Лапань (62 кг), Андрій Душкін (69 кг); Дмитро Полтавець (77 кг).
Бронзову медаль у впертій боротьбі здобув Микита Бондаренко (45 кг.). Всі спортсмени – вихованці комунальної організації «Дитячо-юнацька спортивна школа», яку очолює Василь Коновалов.
Заслужений тренер України Сергій Тетянюк результатом залишився задоволений. «Особливо хотілося б виділити виступ Насті Шуляк. Попри юний вік, у неї величезний потенціал. Її результати – одні з найвищих серед дівчат її віку та категорії за весь час моєї роботи у Боярці».
Слід відзначити, що на здобуття нових спортивних вершин юну чемпіонку надихнула її одноклубниця Наталя Ромашко, яка теж починала кар’єру у боярській залі для важкої атлетики. Сьогодні Наталя – зірка світового рівня, бере участь у найпрестижніших змаганнях з бодібілдингу. Тож Анастасія продовжує славні традиції важкоатлетів, які впродовж 30 років тренуються у маленькій спортивній залі у напівпідвальному приміщенні Боярської ЗОШ № 3.