ДПІ У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПОВІДОМЛЯЄ

31-01-2014, 16:14

АДМІНІСТРУВАННЯ ЄДИНОГО ВНЕСКУ

Як відомо, з 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів України розпочало процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
В ДПІ у Києво-Святошинському районі створено належні умови для якісного та оперативного опрацювання звітності про суми нарахованого єдиного соціального внеску. Також фахівцями ДПІ надається вся необхідна консультаційна допомога платникам щодо адміністрування єдиного внеску. Завдяки цьому забезпечено стабільне та ритмічне надходження коштів по сплаті ЄСВ.
Так, за жовтень-грудень 2013 року по платежах з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які адмініструє ДПІ у Києво-Святошинському районі, надійшла сума 363384,30 тис. грн.
ДПІ у Києво-Святошинському районі нагадує, що з питань адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можна звертатись за адресою: ДПІ у Києво-Святошинському районі ГУ Міндоходів у Київській обл., м. Вишневе, вул. Ломоносова, 34, кабінет № 44, телефон: (04598) 5-88-18.

ДОНАРАХОВАНІ СУМИ СПЛАЧЕНО ДО БЮДЖЕТУ

Працівниками управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у Києво-Святошинському районі у грудні 2013 року проведено декілька перевірок суб’єктів господарської діяльності з питань своєчасності, достовірності та повноти нарахування податків та зборів, які належать до їх компетенції.
Так, фахівцями управління в ході проведення перевірочних заходів, були виявлені наступні порушення: заниження податку на додану вартість у сумі 226,6 тис. грн., а також, порушення щодо заниження податку з доходів фізичних осіб від здійснення підприємницької діяльності у сумі 2,1 тис. грн.
Всі донараховані суми, а саме 228,6 тис. грн., сплачено підприємцями до бюджету у повному обсязі.

РОЗСТРОЧКИ СПЛАЧЕНО У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ

У 2013 році державною податковою інспекцією у Києво-Святошинському районі після детального вивчення економічного стану деяким суб’єктам підприємницької діяльності було надано розстрочення грошових зобов'язань.
Розстрочення грошових зобов'язань - це надання платнику податків бюджетного кредиту.
Орган Міндоходів надає розстрочення грошових зобов’язань підприємствам, які неспроможні одразу сплатити всю суму податкового зобов’язання, щоб уникнути загрози виникнення, накопичення чи непогашення боргу або зовсім паралізувати роботу підприємства. Це в свою чергу надає можливість підприємству безперебійно працювати та своєчасно сплачувати податки до бюджету. Таким чином Держава підтримує підприємства у яких виникають тимчасові фінансові труднощі.
В свою чергу платники податків Києво-Святошинського району вчасно та в повному обсязі виконують свої податкові зобов’язання перед державою.
Так, у грудні 2013 року платниками сплачено 219,9 тис. грн. по платежах розстрочення грошових зобов'язань. А всього у 2013 році сума сплати з розстрочення грошових зобов'язань склала 2113,6 тис. грн., що становить 100% від наданих розстрочень.

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРЕТЕНЗІЙНО-ПОЗОВНОЇ РОБОТИ
ДО БЮДЖЕТУ НАДІЙШЛО 1921,7 ТИС. ГРН.

Основними категоріями справ, якими займаються працівники юридичного відділу Києво-Святошинської ДПІ, що впливають на забезпечення надходжень коштів до державного бюджету, є справи про стягнення заборгованості за рахунок активів боржника та справи про стягнення заборгованості по застосованих штрафних (фінансових) санкціях за порушення податкового законодавства та інших нормативно-правових актів.
Так, протягом січня-грудня 2013 р. на розгляді в судах за участю ДПІ у Києво-Святошинському районі знаходиться 289 справ на загальну суму позовних вимог 706536,1 тис. грн.
За результатами розгляду справ протягом січня-грудня 2013 р. на користь інспекції в звітному періоді винесено 76 рішень (26,2 % від загальної кількості справ , що знаходяться на розгляді в судах) на суму 475770,2 тис. грн. (67,3% від загальної суми позовних вимог, що знаходяться у судах). Остаточно вирішено на користь інспекції 21 рішення на загальну суму 1174,5 тис. грн.
До бюджету надійшло коштів в сумі 1921,7 тис. грн. за результатами претензійно-позовної роботи, проведеної за період січень-грудень 2013 р., що в свою чергу більше на 16 % від суми в порівнянні із аналогічним періодом минулого 2012 р.

ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ З ЄСВ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ
ЕКОНОМИТЬ ПЛАТНИКАМ ЧАС ТА КОШТИ

Звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування до органів Міндоходів можна надсилати в електронному вигляді. Такий формат звітування зекономить платникам час та кошти. Адже в паперовому вигляді звітність потрібно подавати особисто лише до Центрів обслуговування платників податків.
Для електронного звітування платникам потрібно завантажити відповідне програмне забезпечення та отримати цифровий підпис, який Міндоходів надає безкоштовно.
Так, можливістю щодо подання звітності з ЄСВ вже скористалися близько 2,8 тис. платників податків Києво-Святошинського району. А це понад 80 % від усіх поданих звітів з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування. Платники зрозуміли, що це дійсно ефективний та зручний спосіб звітування, який економить час та кошти.

ЖОДНЕ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН НЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ БЕЗ УВАГИ

За 2013 рік фахівцями сектору забезпечення доступу до публічної інформації та організації розгляду звернень громадян ДПІ у Києво-Святошинському районі організовано 19 особистих прийомів громадян посадовими особами ДПІ.
Працівниками сектору протягом 2013 року здійснено системний контроль щодо 11 звернень громадян з різних питань, на які платники отримали вичерпні відповіді.
Також у 2013 році сектором отримано 32 запити на отримання інформації. В свою чергу на всі запити фахівцями Києво-Святошинської ДПІ надано кваліфіковані та своєчасні відповіді.

У НАРАХУВАННІ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ДОСЯГНУТО ПОЗИТИВНИХ ЗМІН

У 2013 році ДПІ у Києво–Святошинському районі було створено робочу групу, яка забезпечила організацію роботи з платниками податку на доходи фізичних осіб та єдиному соціальному внеску, які виплачували заробітну плату менше встановленого законодавством рівня.
Працівниками ДПІ за 2013 рік проведено індивідуальні бесіди з керівниками понад 600 підприємств Києво–Святошинського району, в результаті чого досягнуто значних позитивних змін в нарахуванні заробітної плати на протязі 12 місяців поточного року.
Так 564 підприємства збільшили надходження податку з доходів фізичних осіб до місцевих бюджетів району на суму 14901,8 тис. грн. та єдиного соціального внеску на суму 2570,0 тис. грн.

ЕФЕКТИВНА СПІВПРАЦЯ ДПІ У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ
З ОРГАНАМИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА
МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Завдяки ефективній співпраці ДПІ у Києво-Святошинському районі з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, активізації роботи по заслуховуванню керівників підприємств на засіданнях комісії в 2013 році було досягнуто підвищення рівня заробітної плати в районі.
Під час засідань робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при Києво-Святошинській райдержадміністрації, які відбувалися на протязі 2013 року, з керівниками підприємств Києво-Святошинського району, розглядалися питання дотримання підприємствами, організаціями та установами виплати законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати відповідно до вимог Закону України «Про оплату праці» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
В результаті досягнутих домовленостей керівники 170 суб’єктів господарської діяльності підвищили рівень виплати заробітної плати працівникам своїх підприємств в сумі понад 5650,0 тис. грн.

НА КИЇВСЬКІЙ МИТНИЦІ МІНДОХОДІВ ЗУПИНЕНА СПРОБА НЕЗАКОННОГО ВВЕЗЕННЯ КОШТОВНОСТЕЙ З ДІАМАНТАМИ

Під час проходження митного контролю в аеропорту «Бориспіль» громадянка України, яка прилетіла з Німеччини, намагалася незаконно перевезти ювелірні вироби.
Пасажирка обрала спрощену систему проходження митного контролю «зелений коридор», заявивши цим, що переміщувані нею через митний коридор України товари не підлягають письмовому декларуванню.
Пізніше, під час контролю ручної поклажі на рентген – апараті співробітниками Київської митниці Міндоходів у громадянки України виявлено нові ювелірні вироби з бирками та без фірмових упаковок у кількості 13 одиниць. Серед них були каблучки, браслети, сережки із золота, діамантів та різнокольорового дорогоцінного каміння. Предмети переміщувались без ознак приховування.
Загальна вартість предметів, згідно товарного чеку, наданого пасажиркою, складає 54 560 євро.
Громадянці України пропущено 5 особистих ювелірних прикрас з ознаками таких, що були у вжитку.
У зв’язку із відсутністю коштів для сплати митних платежів за митною декларацією, 13 нових ювелірних виробів, що переміщувались громадянкою, прийнято на зберігання.

ПРАЦІВНИКИ КИЇВСЬКОЇ МИТНИЦІ МІНДОХОДІВ ЗУПИНИЛИ СПРОБУ ВВЕЗЕННЯ НА ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ РАДІОВІЗІОГРАФІЧНОГО АПАРАТУ БЕЗ СПЛАТИ НАЛЕЖНИХ ПОДАТКІ

Під час проходження митного контролю в аеропорту «Бориспіль» громадянин України, який прилетів з Росії, намагався незаконно ввезти радіовізіографічний апарат Ezsensor.
Пасажир обрав спрощену систему проходження митного контролю «зелений коридор», чим заявив, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню.
Проте, у ручній поклажі пасажира співробітниками Київської митниці Міндоходів виявлено медичний апарат радіовізіографічний Ezsensor 1.5 в комплекті з блоком електроніки, датчиком, USB кабелем, та іншим обладнанням без ознак приховування. Їх вартість становить близько 153,5 тис. російських рублів.
Згідно чинному законодавству, товари, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через пункти пропуску відкриті для повітряного сполучення, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 1 000 євро, але загальна фактурна вартість не перевищує еквівалент 10 000 євро, підлягають письмовому декларуванню та оподатковуються ввізним митом за ставкою 10% і податком на додану вартість, в частині, що перевищує еквівалент 1000 євро.
По даному факту складено протокол про порушення митних правил. З частини фактурної вартості, що перевищує еквівалент 1 000 євро громадянином сплачено належні митні платежі в сумі майже 8,3 тис. гривень.

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Декабрь 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31