РАЙОННА ВЛАДА НАДАЄ ДОПОМОГУ У ВИРІШЕННІ СТРАТЕГІЧНИХ ПРОБЛЕМ МІСТ ТА СІЛ РАЙОНУ

21-07-2012, 22:37

Про здобутки та досягнення району, плани районної влади на майбутнє йшлося під час прес-конференції голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександра Зайця для засобів масової інформації району і зокрема газети "Боярка-інформ".
Ефективний розвиток передбачає постійне оновлення, розбудову всієї інфраструктури району. А на це потрібні чималі кошти. Тому загальна програма соціально-економічного розвитку району, що розробляється на основі місцевих програм, фінансується з бюджетів усіх рівнів: і обласного, і державного. За словами Олександра Віталійовича, чимала частка субвенційних коштів надходить саме з Держбюджету - тільки цього року вона становила 43 млн грн.
РАЙОННА ВЛАДА НАДАЄ ДОПОМОГУ У ВИРІШЕННІ СТРАТЕГІЧНИХ ПРОБЛЕМ МІСТ ТА СІЛ РАЙОНУ

"Ці кошти, - прокоментував він, - вже спрямовано на будівництво медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Хотові, реконструкцію з розширенням приймального відділення Центральної районної лікарні в Боярці, на спорудження очисних споруд у Гореничах та інші об'єкти". Крім цього, закуповувалася найнеобхідніша техніка для комунальних підприємств району, облаштовувалося освітлення вулиць і доріг у Тарасівці, Забір'ї, Петрушках, Крюківщині, Білогородці, Горенці, Боярці та Вишневому.
За кошти з Держбюджету планується добудувати школу в Чабанах, реконструювати та добудувати дитсадки у Петрушках і Тарасівці, поліпшити стан доріг і об'єктів житлово-комунального господарства інших населених пунктів району.
Серед питань, які знаходяться на контролі у райдержадміністрації - недопущення заборгованості по заробітній платі та легалізація доходів. Взагалі середня заробітна плата у Києво-Святошинському районі є досить високою і складає 3 000 гривень, мінімальна - 1102 грн.
Велику увагу керівництво району приділяє оздоровленню діток у літній період. З цією метою, за словами Олександра Зайця, з районного бюджету було виділено 750000 грн і вже оздоровлено більше трьох тисяч дітей пільгових катенгорій.
В цей час практично у всіх школах та дитячих садочках триває підготовка до нового навчального року.
Не залишаються поза увагою й ветерани війни та праці, учасники бойових дій, жертви нацистів. За перше півріччя цього року ветеранам та жертвам нацистських переслідувань за рахунок держбюджету виплачено грошову допомогу на суму 2 744 085 грн.
Завдяки зусиллям райдержадміністрації активізовано роботу з реалізації прав мешканців на доступне житло, відповідно до загальнодержавної однойменної програми, що діє у рамках соціальних ініціатив Президента України. За словами голови райдержадміністрації, кошти, передбачені програмою, вже перераховані до банку, відпрацьовано механізми здешевлення вартості іпотечних кредитів шляхом відшкодування частини відсотків за кредитами, систематично проводиться робота із забудовниками щодо їхньої участі в програмі "Доступне житло".
Що стосується планів на майбутнє, то крім озвучених, планується реконструкція районного стадіону у Боярці та дитсадка "Барвінок" у Крюківщині, а також завершення капітального ремонту районного Будинку культури в Новосілках. Під час розмови із журналістами Олександр Віталійович також відзначив, що влада району підтримає міську владу Боярки у прагненні покращити в місті систему водопостачання. Нагадаємо, що для реалізації цього проекту Боярка має отримати субвенційні кошти.
Інф. "Боярка-інформ"
фото Тетяни ЗУБКОВОЇ

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Октябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31