ДПІ У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПОВІДОМЛЯЄ

27-02-2014, 12:25

ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СПРАВИ, ПРИ НАДАННІ ЯКИХ ЦЕНТРАМ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ДЕЛЕГУЮТЬСЯ ПОВНОВАЖЕННЯ З ПРИЙМАННЯ ВІД ЗАЯВНИКІВ ЗАЯВ ПРО НАДАННЯ ТАКИХ ПОСЛУГ

№ з/п Назва адміністративної послуги Інформаційна картка адміністративної послуги
1. Надання дозволу на відкриття та експлуатацію складу тимчасового зберігання (ІК-24-БП-34)
2. Переоформлення дозволу на відкриття та експлуатацію складу тимчасового зберігання (ІК-24-БП-35)
3. Зупинення дії дозволу на відкриття та експлуатацію складу тимчасового зберігання за заявою підприємства (ІК-24-БП-36)
4. Анулювання дозволу на відкриття та експлуатацію складу тимчасового зберігання за заявою підприємства (ІК-24-БП-37)
5. Надання дозволу на відкриття та експлуатацію митного складу (ІК-24-БП-47)
6. Переоформлення дозволу на відкриття та експлуатацію митного складу (ІК-24-БП-48)
7. Зупинення дії дозволу на відкриття та експлуатацію митного складу за заявою підприємства (ІК-24-БП-49)
8. Анулювання дозволу на відкриття та експлуатацію митного складу за заявою підприємства (ІК-24-БП-50)
9. Надання дозволу на відкриття та експлуатацію вільної митної зони комерційного або сервісного типу (ІК-24-БП-51)
10. Переоформлення дозволу на відкриття та експлуатацію вільної митної зони комерційного або сервісного типу (ІК-24-БП-52)
11. Зупинення дії дозволу на відкриття та експлуатацію вільної митної зони комерційного або сервісного типу за заявою підприємства (ІК-24-БП-53)
12. Анулювання дозволу на відкриття та експлуатацію вільної митної зони комерційного або сервісного типу за заявою підприємства (ІК-24-БП-54)

ОРГАНИ МІНДОХОДІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОДОВЖУЮТЬ ВИКОНУВАТИ СВОЇ ФУНКЦІЇ
«Головне управління Міністерства доходів і зборів та податкові інспекції Київської області продовжують працювати в штатному режимі. Центри обслуговування платників надають громадянам і бізнесу увесь спектр адміністративних послуг. Ми були і залишаємось поза політикою. Ми маємо забезпечити економічну стабільність держави та наповнення бюджетів усіх рівнів», – повідомив начальник ГУ Міндоходів у Київській області Олег Нізенко.
Головне завдання органів Міндоходів – продовжити якісне адміністрування податків і надання сервісних послуг. Тільки за дві декади лютого Центри обслуговування платників Київщини надали 8 тисяч послуг, при тому, що за весь січень - 11 тисяч. Працівники органів Міндоходів роблять все необхідне, щоб платники не відчували будь-яких дискомфортів при сплаті податків.
Платежі до місцевих та державного бюджету надходять ритмічно, їх динаміка відповідає темпам соціально-економічного розвитку регіону.
Якщо порівнювати 2014 рік і попередній, маємо таку ситуацію:
- по податку на доходи фізичних осіб станом на 24.02.2014 надходження склали 166 млн. грн., що на 3,3 млн. грн. перевищує надходження за відповідний період минулого року;
- по єдиному податку з фізичних осіб станом на 24.02.2014 надходження перевищили 32 млн. грн., що на 16 % більше від прогнозованого показника та на 4,6 млн. грн. перевищує минулорічні надходження;
- по єдиному соціальному внеску станом на 24.02.2014 надходження склали 481,4 млн. грн., що на 23,7 млн. грн. більше минулорічних показників.
«Ми дякуємо всім платникам, які сумлінно виконують свої податкові зобов’язання, забезпечуючи стабільне наповнення державної скарбниці. Адже від цього залежить своєчасність соціальних виплат та функціонування держави», – наголосив начальник ГУ Міндоходів у Київській області.

НОВА ФОРМА ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ
НАБЕРЕ ЧИННОСТІ З 1 БЕРЕЗНЯ 2014 РОКУ

Головне управління Міндоходів в Київській області звертає увагу платників ПДВ, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 14.01.2014 № 10 затверджено нову Форму податкової накладної та Порядок заповнення податкової накладної.
Новий порядок набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Даний наказ опублікований 18 лютого 2014 року у виданні «Офіційний вісник України».
Тобто, починаючи з 1 березня 2014 року платникам ПДВ необхідно складати податкові накладні за новою формою.
У цілому форма податкової накладної практично не змінилась. З податкової накладної виключено реквізит – номер свідоцтва платника ПДВ. Також змінився лівий верхній блок податкової накладної, де тепер можна зазначити електронну податкову накладну.
Тепер податкові накладні та додатки до неї складаються та надаються за вибором покупця (отримувача) в один з таких способів: у паперовому вигляді, в електронній формі.
Крім того, пунктом 8 Порядку заповнення податкової накладної передбачено, що податкова накладна є підставою для віднесення до податкового кредиту витрат зі сплати податку на додану вартість у покупця, зареєстрованого як платник податку. Не дає права покупцю на віднесення сум податку на додану вартість до податкового кредиту:
- відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. При цьому такій реєстрації підлягають податкові накладні, складені в електронній формі, а у разі складання податкової накладної у паперовому вигляді - такій реєстрації підлягають податкові накладні, які відповідають вимогам пункту 11 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України;
- порушення порядку заповнення податкової накладної;
- складення податкової накладної платником податку, звільненим від сплати податку за рішенням суду, після набрання чинності таким рішенням суду.
З наказом можна ознайомитись на офіційному веб-порталі Міндоходів України за адресою: http://minrd.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/63069.html.

ПРАВО ГРОМАДЯНИНА НА ОТРИМАННЯ ПОДАТКОВОЇ ЗНИЖКИ

Згідно з положеннями статті 166 Податкового кодексу України платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року. Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.
Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.
Разом з податковою декларацією заповнюється та подається додаток 6 (перелік сум витрат, що включаються до складу податкової знижки згідно із статтею 166 розділу IV Податкового кодексу України) до декларації.
До податкової знижки включаться фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) та їх покупця (отримувача). При цьому у зазначених документах обов’язково має бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).
Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено пунктом 166.3 статті 166 Податкового кодексу України.
Звертаємо увагу, що сума податку, яка підлягає поверненню у зв'язку із застосуванням податкової знижки, розраховується за таким алгоритмом:
- визначається база оподаткування шляхом зменшення річної суми нарахованої (виплаченої) заробітної плати на суму ЄСВ та ПСП;
- на підставі підтверджуючих документів визначається сума витрат, яку дозволяється включити до податкової знижки;
- розраховується сума податку на доходи фізичних осіб, на яку зменшуються податкові зобов'язання у зв'язку з використанням права на податкову знижку, шляхом визначення різниці між базою оподаткування та понесеними платником податку витратами, помноженої на ставку податку;
- із зменшеної загальної суми оподатковуваних доходів сто двадцяти розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, оподатковуються за ставкою у розмірі 15 відсотків, решта суми – за ставкою у розмірі 17 відсотків;
- здійснюється порівняння розрахункової суми податку із сумою податку, фактично утриманого із заробітної плати за рік.
Якщо сума податку, утриманого із заробітної плати, перевищує розраховану суму податку, то така сума підлягає поверненню платнику податку шляхом зарахування на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену в декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.

ДЕКЛАРАЦІЮ СЛІД ПОДАТИ ТИМ, ХТО ВИЇЖДЖАЄ ЗА КОРДОН НА ПМЖ

Громадяни України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до органу доходів і зборів декларацію про майновий стан і доходи. Податкова декларація подається не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.
Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після надходження декларації перевіряє визначене податкове зобов'язання та сплату належної суми податку. У разі відсутності податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб видається довідка. Цей документ подається до органів митного контролю під час перетину кордону і є підставою для проведення митних процедур.
Форма такої довідки встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.
Обов’язок щодо подання податкової декларації платниками податку-резидентами, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, визначено пунктом 179.3 статті 179 Податкового кодексу України.
Форму довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб та про відсутність податкових зобов’язань з такого податку та Порядок її заповнення затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 11 грудня 2013 року №795, зареєстрованим у Мінюсті 9 січня 2014 року за № 8/24785.

НОВОСТВОРЕНІ СГД МОЖУТЬ БУТИ ПЛАТНИКАМИ ПДВ

З цього року право на добровільну реєстрацію платником ПДВ отримали особи, які лише планують здійснювати господарську діяльність (без наявності будь-яких обсягів оподатковуваних операцій). Такі суб’єкти господарювання під час реєстрації бізнесу можуть подати Реєстраційну заяву (далі – Заява) про добровільну реєстрацію платником ПДВ державному реєстратору. Ця Заява є додатком до реєстраційної картки, що подається для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця.
Реєстраційна заява платника податку на додану вартість подається не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку календарного кварталу, в якому буде застосовуватися ставка єдиного податку, що передбачає сплату податку на додану вартість.
Державний реєстратор передає до органу Міндоходів скановану електронну копію реєстраційної заяви одночасно з відомостями з реєстраційної картки.
Відповідна норма передбачена Законом України від 24.10 2013 № 657-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень», який набрав чинності з 1 січня 2014 року.

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Май 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31