ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ В ТВОРЧІЙ ЛАБОРАТОРІЇ «ПОШУК»
12-03-2014, 17:31
Майбутнє кожної нації визначає освіта. Нині, як ніколи, ми повертаємось до джерел народного буття, до історії народу, традицій наших предків, прокладаємо місток єднання сьогодення з минулим. Багатюща духовна спадщина України, яка творилася тисячами років, не повинна бути забутою. Тому сьогодні всі ці скарби ми інтегруємо в дошкільну освіту, формуємо новий тип українця - не споживача, а творця.
Нову систему людських цінностей творить наш педагогічний колектив, реалізуючи це в системі педагогічних впливів, зокрема в освітньо-виховній роботі з дітьми. І тут не обійтися без використання народної пісні, танцю, звичаїв та звучання рідної мови.
Як пізнавати секрети рідної мови та навчати цьому діток? Відповідь на це питання знає вихователь вищої категорії, "вихователь - методист" Ірина Копил, яка володіє великим досвідом навчання дошкільнят мовленнєвій творчості. Її творча лабораторія стала пошуком найефективніших методів роботи з дошкільнятами.
Нещодавно відбулося знайомство з практичною роботою Ірини Владиславівни з дітьми 6-го року життя, яке за-свідчило великий інтерес, бажання дітей пізнавати через зустрічі з цікавими казковими героями, несподіванками та сюрпризами. Під час відкритого заняття кожна дитина розкрила свої можливості, стала його активним учасником.
Чіткі, змістовні, інноваційні презентаційні матеріали дали змогу розкрити цю тему в повному обсязі. Колеги - вихователі з усього району зробили висновок, що дитина дошкільного віку навчається розмовляти та вдосконалюється у мовленнєвому розвиткові в усі моменти життя.
На такій позитивній ноті з практичним моделюванням занять закінчилось обговорення в творчій педагогічній лабораторії "Пошук", яка працювала на базі нашої дошкільної установи.