ДПІ У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПОВІДОМЛЯЄ

7-05-2014, 11:54

КІЛЬКІСТЬ ПІДПРИЄМЦІВ ЗРОСТАЄ

З початку 2014 року 323 громадянина Києво-Святошинського району виявили бажання займатися бізнесом. З них 126 – юридичні особи, 197 – фізичні особи-підприємці. А всього на обліку в ДПІ у Києво-Святошинському районі знаходяться більше 21 тисячі суб’єктів господарювання, в т. ч. 8807 – юридичних осіб та 13 111 фізичних осіб-підприємців.
Також у ДПІ зареєстровано 2516 суб’єктів господарювання - платників ПДВ, з них 2402 - юридичні особи та 114 фізичні особи – підприємці.
А з початку 2014 року зареєстровано 101 нового платника ПДВ, більшість з яких юридичні особи.

ЗВЕРНЕННЯМ ГРОМАДЯН ПРИДІЛЯЄТЬСЯ ВЕЛИКА УВАГА

Робота зі зверненнями громадян – важлива складова діяльності Міндоходів, адже саме так забезпечується зворотний зв’язок із громадськістю, формується ідеологія добровільної сплати податків. Саме тому ДПІ у Києво-Святошинському районі приділяє особливу увагу розгляду звернень громадян, задоволенню їх законних прав та інтересів, забезпеченню громадянами їх конституційного права на звернення.
Державною податковою інспекцією у Києво-Святошинському районі постійно здійснюються заходи, направлені на забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, оперативного вирішення порушених питань, а також задоволення законних вимог заявників.
Так, з початку 2014 року було проведено 18 особистих прийомів громадян, під час яких позитивно та в повному обсязі вирішено всі питання, які порушено підприємцями.
Також з початку 2014 року надано 5 відповідей на письмові звернення громадян.

ТРИМАЄМО РУКУ НА «ПУЛЬСІ»

Продовжує свою роботу антикорупційний сервіс «Пульс», основним завданням якого є подолання проблем, що виникають у податковій і митній службах, а головним принципом роботи – зворотний зв’язок та оперативне вирішення проблемних питань платників податків.
З початку 2014 року до ДПІ у Києво-Святошинському районі на сервіс «Пульс» надійшло 20 інформаційних запитів від громадян.
Зокрема підприємців цікавили питання щодо прийняття звітності в паперовому та електронному вигляді, щодо отримання свідоцтва платника єдиного податку, отримання довідки про доходи громадян, отримання свідоцтва платника ПДВ.
Всі запити було опрацьовано оперативно та вчасно. Кожному заявнику повідомлено про результати розгляду їх звернень та щодо вжитих заходів по порушених питаннях.

ЮРИСТИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ ДПІ ВИГРАЛИ В СУДАХ СПРАВ НА СУМУ 568,3 ТИС. ГРН.

Основними категоріями справ, якими займаються працівники юридичного відділу Києво-Святошинської ДПІ, що впливають на забезпечення надходжень коштів до державного бюджету, є справи про стягнення заборгованості за рахунок активів боржника та справи про стягнення заборгованості по застосованих штрафних (фінансових) санкціях за порушення податкового законодавства та інших нормативно-правових актів.
Так, з початку 2014 року на розгляді в судах за участю ДПІ у Києво-Святошинському районі знаходиться 321 справа на загальну суму позовних вимог 591047,0 тис. грн. (з урахуванням справ минулих років)
За результатами розгляду справ, з початку 2014 року на користь інспекції в звітному періоді винесено 6 рішень на суму 568,3 тис. грн. Остаточно вирішено на користь інспекції 3 рішення на загальну суму 568,3 тис. грн.
Також працівниками юридичного відділу за вказаний період проведено претензійно-позовну роботу по стягненню заборгованості та направлено до суду 13 позовів на загальну суму 3564,8 тис. грн.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВІТУВАННЯ – ВИМОГА ЧАСУ

Постійно зростає кількість платників податків, які переходять до звітування через мережу Інтернет. Інтернет-звітування – це можливість подання звітності цілодобово безпосередньо з робочого місця чи з будь-якої точки України, надійний захист звітів від несанкціонованого доступу, цілодобова технічна та інформаційна підтримка, сумісність з усіма бухгалтерськими програмними продуктами. А головне – це заощадження часу.
Наразі, з початку 2014 року до ДПІ у Києво-Святошинському районі прозвітували засобами телекомунікаційного зв’язку понад 8 тис. платників податків.
Для користування цією послугою необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно.
Отримати ключі електронно-цифрового підпису можна в будь-якому Акредитованому Центрі сертифікації ключів.

ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ З ЄСВ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ - ЕФЕКТИВНИЙ ТА ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ЗВІТУВАННЯ

Звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування до органів Міндоходів можна надсилати в електронному вигляді. Такий формат звітування зекономить платникам час та кошти. Адже в паперовому вигляді звітність потрібно подавати особисто лише до Центрів обслуговування платників податків.
Для електронного звітування платникам потрібно завантажити відповідне програмне забезпечення та отримати цифровий підпис, який Міндоходів надає безкоштовно.
Так, можливістю щодо подання звітності з ЄСВ вже скористалися близько 3 тис. платників податків Києво-Святошинського району. А це понад 80 % від усіх поданих звітів з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування.
Платники зрозуміли, що це дійсно ефективний та зручний спосіб звітування, який економить час та кошти.

ДПІ У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАПРОШУЄ ПІДПРИЄМЦІВ КОРИСТУВАТИСЯ ПОСЛУГАМИ ЦЕНТРУ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ

Ефективне обслуговування платників податків є одним з основних пріоритетів діяльності Міністерства доходів і зборів України, який визначає принципово новий – партнерський рівень відносин з суб’єктами господарювання. Важливим кроком на цьому шляху стало створення Центру обслуговування платників, в якому платники можуть оперативно та безкоштовно отримати довідки, дозволи та свідоцтва.
Так, зокрема, серед послуг, які пропонуються у ЦОП ДПІ у Києво-Святошинському районі, – реєстрація книги обліку доходів та витрат, видача довідки про сплату роботодавцем податків та зборів, видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, видача торгового патенту тощо.
З початку 2014 року в Центрі обслуговування платників надано понад 2,5 тис. адміністративних послуг та понад 12 тис. консультацій щодо діючого податкового та митного законодавства.
Наразі на податковому обліку в ДПІ у Києво-Святошинському районі перебуває більше 13 тис. фізичних осіб-підприємців та близько 9 тис. суб’єктів господарської діяльності - юридичних осіб.
Для отримання додаткової інформації, консультацій, а також пропозицій щодо покращення роботи Центру необхідно звертатися за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Ломоносова, 34 або за тел.: (044) 239-08-84.

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПЕРЕВІРОК БЮДЖЕТ ОТРИМАВ
МАЙЖЕ 128,0 ТИС. ГРН.

Працівниками управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у Києво-Святошинському районі з початку 2014 року проведено декілька перевірок суб’єктів господарської діяльності з питань своєчасності, достовірності та повноти нарахування податків та зборів, які належать до їх компетенції.
В ході проведення перевірочних заходів, фахівцями управління, були виявлені наступні порушення: заниження податку на додану вартість у сумі 54,8 тис. грн., заниження податку з доходів фізичних осіб від здійснення підприємницької діяльності у сумі 16,5 тис. грн., а також, порушення нарахування та сплати єдиного соціального внеску у сумі 56,6 тис. грн.
Всі донараховані за результатами перевірок суми, а саме 127,9 тис. грн. сплачено підприємцями до бюджету у повному обсязі.

СЕРВІСИ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ МІНДОХОДІВ ЗАЗНАЛИ ЗМІН

На зміну колишньому сервісу «Єдина база податкових знань» впроваджено загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс - ЗІР.
Інформація в ЗІР систематизована по тематиках: оподатковування; митна справа; єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування; електронний цифровий підпис.
ЗІР забезпечує можливість пошуку інформації з певного податку, напрямках діяльності, по відповідях на письмові звернення, які були надані з використанням Бази знань і т. п.
У розділі «Питання-відповіді» розміщено відповіді на питання щодо оподатковування, митної справи, єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування та діяльності акредитованого центра сертифікації ключів.
Розділ «Письмові консультації» містить витяги з письмових консультацій, наданих на типові звернення суб'єктів господарювання й громадян.
Для надання пропозицій і зауважень щодо роботи ресурсу пропонується використати «Форму зворотного зв'язка».
Ознайомитися з функціональними можливостями ЗІР можна за посиланням http://zir.minrd.gov.ua.

ЗА ПРОДАЖ АЛКОГОЛЮ НЕПОВНОЛІТНІМ – АНУЛЮВАННЯ ЛІЦЕНЗІЙ

У І кварталі платники Київщини сплатили до Державного бюджету: більше 32 млн. грн. акцизного податку від підприємств – виробників підакцизної продукції, що перевищує минулорічні показники майже на 4 %; майже 14 млн. грн. акцизного податку від підприємств - імпортерів підакцизної продукції, що на 47,5% більше минулого року; 24 млн. грн. збору на розвиток виноградарства, садівництва, хмелярства, ріст до минулого року склав більше 11%.
У І кварталі, за результатами 138 перевірок суб’єктів господарювання з питань додержання суб’єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України при здійсненні оптової або роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами, працівниками ГУ Міндоходів у Київській області застосовано 424 тис. грн. штрафних санкцій.
З початку року суб’єктам підприємницької діяльності видано 2258 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. При цьому, анульовано 5 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, що не досягли 18-річного віку та донараховано 34 тис. грн. штрафних санкцій.

УТИЛІЗАЦІЙНИЙ ПОДАТОК СКАСОВАНО

18 квітня 2014 року набрав чинності Закон України від 08.04.2014 р. №1191-VII, яким скасовано екологічний податок за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та оподаткування акцизним податком операцій з переобладнання ввезеного на митну територію України транспортного засобу у підакцизний легковий автомобіль.
Нагадаємо, що з 01.09.2013 р. до 17.04.2014 р. оподатковувались екологічним податком операції з ввезення, виробництва, придбання транспортних засобів та кузовів до них (товарних позицій 8702, 8703, 8704, 8705, 8707 10), які в подальшому підлягали утилізації.
З 01.01.2014 р. до 17.04.2014 р. оподатковувались акцизним податком переобладнані вантажні автомобілі (товарної позиції 8704 згідно з УКТ ЗЕД) у легкові автомобілі, призначені для перевезення пасажирів (товарної позиції 8703 за УКТ ЗЕД).

НА КИЇВЩИНІ ПЕРЕВІРЯЄТЬСЯ РИЗИКООРІЄНТОВАНИЙ БІЗНЕС

Як повідомив в. о. начальника ГУ Міндоходів у Київській області Олександр Базанов, підрозділами податкового та митного аудиту Київської області за І квартал 2014 року проведено 255 документальних перевірок, що на 20 % менше ніж у 2013 році. З них 27 – це планові перевірки та 228 позапланових перевірок. Донараховано до сплати в бюджет більше 80 млн. грн.. Вже сплачено за актами документальних перевірок біля 38 млн. грн., що майже на 22 % перевищує минулорічні надходження.
Органи Міндоходів будують відносини з бізнесом на засадах партнерства та взаємодовіри. Все частіше бізнесові структури переходять в легальний простір, проте трапляються випадки, коли певні організації намагаються уникнути оподаткування і використовують послуги фіктивних фірм.
Так, нещодавно, під час проведення перевірки ПАТ «П» у Вишгородському районі, основним видом діяльності якого є будівництво житлових і нежитлових приміщень, встановлені його взаємовідносини з ТОВ «Ф», що надає послуги з транспортного обслуговування.
При цьому, перевіркою ТОВ «Ф» встановлено відсутність наміру директора товариства здійснювати фінансово-господарську діяльність. На балансі підприємства відсутні основні засоби, технічний персонал, транспортні засоби, складські приміщення, тобто наявні ознаки фіктивності. Директор даного товариства здійснював свої дії виключно за грошову винагороду третьої особи, з метою прикриття незаконної діяльності.
Таким чином, ПАТ «П» сформувало податковий кредит та валові витрати від фіктивного підприємства безпідставно. В результаті перевірки, ПАТ «П» донараховано податку на додану вартість на 1,6 млн. грн. та податку на прибуток на 1,4 млн. гривень.
Олександр Базанов наголосив, що сьогодні перевірки проводяться лише ризикоорієнтованих суб’єктів господарювання, сумлінні платники не перевіряються.

НА КИЇВЩИНИ ПІДТРИМУЮТЬ ІДЕЇ ДОБРА ТА ЛЮДЯНОСТІ

Цього року в квітні проведено Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «Місія доброчинності».
Органи Міндоходів Київської області, знаходячи різні способи повсякденного практичного вираження ідеї доброчинності, теж долучились до благодійної акції.
12–й рік поспіль ГУ Міндоходів у Київській області опікується вихованцями дитячого будинку «Материнка» у м. Біла Церква. Цього року напередодні Великодня із «місією доброчинності» керівництво управління відвідало своїх підопічних та вручило їм смачні подарунки. Працівники Головного управління щомісячно перераховують благодійні внески із заробітної плати на рахунок дитячого будинку.
Податківці Васильківщини долучились до розповсюдження серед мешканців міста та району благодійних марок, на виручені кошти з яких – близько 13 тис. грн. - до Великодня було сформовано 150 продуктових наборів, які були вручені жителям міста та району, що обслуговуються міськрайонним Товариством Червоного Хреста. Кошти, зібрані за продаж благодійних марок серед працівників ДПІ у Києво-Святошинському районі та Ірпінської ОДПІ, передано районній організації Товариства Червоного Хреста України і будуть спрямовані для соціально-побутової допомоги найбільш уразливих верств населення.
Фахівці Макарівського відділення Ірпінської ОДПІ зібрали на підтримку військових підрозділів благодійну допомогу вигляді продуктів харчування.
23 квітня за ініціативою начальника Броварської ОДПІ Андрія Гуцала відбулася зустріч з представниками благодійного фонду «Благомай», на якій обговорювались шляхи допомоги дітям-сиротам дитячого будинку «Надія» Броварського району. В ході зустрічі прийнято рішення про передачу подарункових наборів та соків 15 дитячим будинкам Київської області, які знаходяться під опікою БФ «Благомай».
Працівники Вишгородської ОДПІ, за ініціативою Вишгородської районної організації Товариства Червоний Хрест, долучилися до збору коштів та продуктів харчування під час місячника та вирішили передати одній із військових частин, де по мобілізації служать молоді люди з Вишгородського району.
З метою поліпшення умов життя та соціального захисту найбільш уразливих верств населення, постійної уваги до проблем самотніх та самотньо проживаючих громадян похилого віку, працівниками ДПІ у м. Славутич зібрана благодійна допомога у вигляді коштів, одягу, предмети гігієни.
ДПІ в Обухівському районі кілька років поспіль підтримує тісний зв’язок з Трипільською школою-інтернатом, опікується проблемами закладу та надає посильну допомогу в їх вирішенні. Цього року в рамках Всеукраїнського місячника Червоного Хреста колектив ДПІ в Обухівському районі перерахував утриманий із місячної заробітної плати добровільний внесок у фонд підтримки учнів, що навчаються в підшефному третьому класі.
Працівниками органів Міндоходів Білоцерківщини, Бориспільщини, Тетіївщини та Переяславщини організовано збір грошових коштів, які передані організації Товариства Червоного Хреста та в подальшому будуть використані для потреб верств населення, якими опікується організація.
Благодійна діяльність є невід’ємною складовою роботи органів Міндоходів.

НА КИЇВСЬКІЙ МИТНИЦІ МІНДОХОДІВ ЗАТРИМАНО 30-ТОННУ ПАРТІЮ ЕКЗОТИЧНИХ ФРУКТІВ ТА ОВОЧІВ

До митного поста «Східний термінал» Київської митниці Міндоходів з метою митного контролю та оформлення товару отримувачем товару ТОВ «Т» подано три митні декларації. В деклараціях заявлялися фрукти та овочі різних найменувань та ваги.
Перевезення здійснювалось трьома автотранспортними засобами.
Під час проведення митного огляду виявлено, що у митних деклараціях отримувачем вказано невірні дані щодо ваги товару: дорогі позиції товарів, такі як ананаси, баклажани, гуава, авокадо, рамбутани, томарини, мангостани, маракуйя, кумкват, карамбола, личі та інші екзотичні фрукти та овочі заявлені у значно меншій кількості, ніж фактично виявлено.
Так як зазначені дії керівника ТОВ «Т» мали ознаки порушення митних правил, співробітниками Київської митниці Міндоходів складено протоколи про порушення митних правил, санкції статей яких передбачають конфіскацію не задекларованих товарів та накладення штрафу розміром 100 % вартості предметів правопорушення на недобросовісного підприємця.

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Декабрь 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31