ДПІ У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПОВІДОМЛЯЄ

26-05-2014, 13:03

ЗВЕДЕНИЙ БЮДЖЕТ ОТРИМАВ ПОНАД 682 МЛН. ГРН.

Незважаючи на складну ситуацію в країні, ДПІ у Києво-Святошинському районі досягнуто досить високих показників щодо мобілізації податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.
Так, за січень-квітень 2014 р. до зведеного бюджету нашої Держави працівниками ДПІ у Києво-Святошинському районі мобілізовано 682,5 млн. грн. податків та зборів. Ці надходження на 32,8 млн. грн. перевищили показники відповідного періоду минулого року. Державний бюджет отримав 468,5 млн. грн., а місцевий – 214,0 млн. грн.
Як свідчать цифри, ДПІ у Києво-Святошинському районі досягнуто стабільності у рості щодо надходжень з основних податків і зборів до бюджетів усіх рівнів у порівнянні з минулим роком.

З ПОЧАТКУ РОКУ ДО МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ МОБІЛІЗОВАНО ПОНАД 19 МЛН. ГРН.

Вагомим джерелом наповнення місцевої скарбниці є єдиний податок на підприємницьку діяльність. Як зазначають підприємці, застосування спрощеної системи оподаткування – це досить зручний спосіб ведення бізнесу, обліку та фінансової звітності, а також справляння єдиного податку.
У Києво-Святошинському районі зареєстровано 6342 платників єдиного податку. З них 805 – юридичні особи та 5537 – фізичні-особи підприємці, які здійснюють підприємницьку діяльність на спрощеній системі оподаткування.
З початку року 2014 р. зафіксовано значну суму приросту по надходженням зі сплати єдиного податку на підприємницьку діяльність. Так, за січень-квітень цього року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума приросту склала 5,7 млн. грн. А загалом за січень - квітень 2014 р. надходження зі сплати єдиного податку склали 19,7 млн. грн.
У зв’язку з тим, що кошти, які надходять до місцевих бюджетів, у подальшому направляються на розвиток та підтримку соціальних программ регіону, їх наповнення є одним із головних завдань, що стоять перед відомством.

У НАШОМУ РАЙОНІ ЗА КОРИСТУВАННЯ ПРИРОДНИМИ РЕСУРСАМИ НАДХОДЖЕННЯ ПЕРЕВИЩИЛИ 1 МЛН. ГРН.

Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини – невід’ємна умова сталого економічного та соціального розвитку нашої держави.
Платежі за користування природними ресурсами – найважливіший компонент економічного механізму природокористування. Чинним законодавством сформована правова основа для встановлення плати за користування надрами, лісами, водою, землею й іншими видами природних ресурсів.
Так, підприємцями Києво-Святошинського району за січень-квітень 2014 р. сплачено майже 1,1 млн. грн. до місцевого бюджету за користування природними ресурсами.
Надходження з плати за користування лісовими ресурсами за січень-квітень 2014 р. склали 701,8 тис. грн., що на 237,3 тис. грн. більше показника аналогічного періоду минулого року.
У свою чергу платежі за користування надрами за січень-квітень 2014 р. склали 102,1 тис. грн.
За січень-квітень 2014 р. надходження з плати за спеціальне користування водними ресурсами досягли суми 289,8 тис. грн. Зазначена сума на 36,2 тис. грн. перевищила показник аналогічного періоду минулого року.

БЮДЖЕТ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ ПОПОВНИВСЯ
НА 23,1 МЛН. ГРН. ВІД ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ

Одним із джерел наповнення місцевого бюджету є плата за землю. Земельний податок - обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів. Землекористувачі - це юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності, у тому числі на умовах оренди.
У Києво-Святошинському районі обліковується 1195 платників за землю - юридичних осіб, а також - 77600 фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців землекористувачів. Вони, в свою чергу, є власниками земельних ділянок або власниками земельних часток (паїв).
З початку 2014 року до місцевого бюджету платниками Києво-Святошинського району сплачено понад 23,1 млн. грн. земельного податку.
Потрібно відзначити, що використання власності на землю не може завдавати шкоди інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію і природні якості землі. Оскільки земля є основним національним багатством, то вона перебуває під особливою охороною держави.
Працівники Києво-Святошинської ДПІ і надалі сумлінно виконуватимуть функції та завдання щодо стабільного та ритмічного наповнення місцевого бюджету.

З ПОЧАТКУ РОКУ НАДХОДЖЕННЯ З ПДФО ПЕРЕВИЩИЛИ 164,0 МЛН. ГРН.

Прямі податки є вагомим засобом формування доходів бюджету. Крім того, прямі податки є важливим інструментом державного регулювання доходів платників, інвестицій, нагромадження капіталу, ділової активності, сукупного споживання та інших важливих чинників цілісності, стабільності та розвитку суспільства. Одним із головних елементів податкової системи України є прибуткове оподаткування громадян, зокрема податок на доходи фізичних осіб (ПДФО). Він є одним із основних джерел доходів бюджету та виконує роль соціального регулятора, оскільки стосується кожного члена суспільства.
Так, за січень-квітень 2014 р. Державною податковою інспекцією у Києво-Святошинському районі забезпечено понад 164 млн. грн. надходжень з податку на доходи фізичних осіб, що на 25,9 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року.
Можна зазначити, що податок на доходи фізичних осіб виконує важливу фіскальну та соціально-регулятивну функції. Реформування податкового законодавства має сприяти надходжень до бюджету та має створити умови для підвищення впливу податку на рівень життя населення.

У КИЄВО-СВЯТОШИНО НАДХОДЖЕННЯ ВІД АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ
СТАНОВИЛИ МАЙЖЕ 15 МЛН. ГРН.

Понад 4 млн. грн. акцизного податку із ввезених в Україну товарів мобілізовано державною податковою інспекцією у Києво-Святошинському районі у квітні 2014 року.
Загалом з початку року сума надходжень із зазначеного податку склала понад 14,7 млн. грн., що в свою чергу на 2,0 млн. грн. більше ніж зібрана сума податку за аналогічний період минулого року.
Підприємствами, які зареєстровано у Києво-Святошинському районі сплачується вищезазначений податок з наступних видів підакцизної продукції, а саме: тютюнові вироби, лікеро-горілчані вироби, пиво, нафтопродукти.

НАДХОДЖЕННЯ З ЄДИНОГО ВНЕСКУ ПЕРЕВИЩИЛИ 461 МЛН. ГРН.

В ДПІ у Києво-Святошинському районі створено всі необхідні умови для якісного та оперативного опрацювання звітності про суми нарахованого єдиного соціального внеску, а також проводяться заходи з надання консультаційної допомоги щодо адміністрування єдиного внеску платникам.
Так, за квітень 2014 року по платежах з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які адмініструє ДПІ у Києво-Святошинському районі, надійшла сума майже 130,0 млн. грн. Зазначена сума надходжень перевищила минулорічний показник на 9,2 млн. грн.
Загалом з початку року сума надходжень з єдиного внеску склала понад 461,9 млн. грн., що в свою чергу на 20,9 млн. грн. більше ніж зібрана сума податку за аналогічний період минулого року.
ДПІ у Києво-Святошинському районі нагадує, що з питань адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можна звертатись за адресою: ДПІ у Києво-Святошинському районі, м. Вишневе, вул. Ломоносова, 34, кабінет № 44, телефон 04598-5-88-18.
Також для платників податків працює інформаційно-довідковий департамент з багатоканальним телефоном 0-800-501-007 (зі стаціонарних телефонів - безкоштовно) з 08:00 до 20:00 (крім суботи та неділі).

ЗБІР НА РОЗВИТОК ВИНОГРАДАРСТВА, САДІВНИЦТВА І ХМЕЛЯРСТВА
ПЕРЕВИЩИВ 19 МЛН. ГРН.

Протягом січня-квітня 2014 року до Державного бюджету платниками податків Києво-Святошинського району забезпечено надходжень по збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства майже 19,6 млн. грн., що становить 4,2 % усіх надходжень до Державного бюджету за цей період.
Фахівці Києво-Святошинської ДПІ зазначають, що з початку року досягнуто значних позитивних показників росту з надходжень зі збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства. Сума приросту зі сплати збору в порівнянні з аналогічним періодом минулого року склала 1,5 млн. грн.

ПЛАТНИКАМИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ ЗА НЕРУХОМЕ МАЙНО СПЛАЧЕНО ПОНАД 103 ТИС. ГРН.
У 2013 році, згідно З Податковим кодексом України, запроваджено податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Так, згідно з діючим законодавством України, платниками податків Києво-Святошинського району з початку 2014 року сплачено суму понад 103,7 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки та поповнено місцеву скарбницю району. Зазначена сума на 42,2 тис. грн. перевищила суми надходжень за аналогічний період минулого року.

НАДХОДЖЕННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ ПЕРЕВИЩИЛИ МИНУЛОРІЧНІ
НА ПОНАД 18 МЛН. ГРН.

За січень-квітень 2014 р. працівниками Києво-Святошинської ДПІ забезпечено надходжень з ПДВ та податку на прибуток на 18,7 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року.
Значну частину надходжень бюджет отримав від податку на додану вартість. За чотири місяці цього року ПДВ надійшло у сумі 267,8 млн. грн., що на 4,2 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року та складає 57,2 % від усіх надходжень за зазначений період.
Також за січень-квітень 2014 р. суб’єктами господарювання Києво-Святошинського району сплачено податку на прибуток підприємств у сумі 147,9 млн. грн., що на 14,5 млн. грн. більше минулорічного показника.
А загалом з початку 2014 року, сума надходжень з ПДВ та податку на прибуток склала 415,7 млн. грн.

НА КИЇВЩИНІ ОБГОВОРИЛИ ЕКОНОМІЧНУ СПІВПРАЦЮ УКРАЇНИ З ЄС

13 травня 2014 року в рамках розширеного засідання регіональної Ради підприємців Київщини в приміщенні Київської облдержадміністрації відбулась нарада за участю провідних експортерів області, урядового уповноваженого з питань європейської інтеграції, київської обласної Торгово-промислової палати, Київоблстандартметрології, в.о. начальника ГУ Міндоходів у Київській області Олександра Базанова та Київської митниці Міндоходів.
Засідання було скликане з метою обговорення практичних питань щодо застосування автономного преференційного торговельного режиму ЄС для України та відміни мита на експорт українських товарів до країн-членів Європейського Союзу.
Під час засідання Олександр Базанов розповів про вплив визначних експортерів та товаровиробників експортерів Київської області на економіку регіону. «Автономні торговельні преференції ЄС – шанс для українських виробників посилити свої позиції на європейському ринку. Зокрема, вони можуть показати позитивну динаміку нарощування експорту і заповнення квот для тваринницької та рослинницької продукції і деяких продуктів переробки. Експортери Київщини зможуть працювати з європейськими партнерами за новими правилами, що дозволить їм випробувати свої сили на конкурентному ринку ЄС», - зазначив в. о. начальника ГУ Міндоходів у Київській області.
За словами Олександра Базанова, основними продуктами, за якими Київська область може забезпечити зростання експорту, є м’ясо та птиця, зернові (пшениця, ячмінь, кукурудза), насіння олійних культур, олія соняшникова, тощо.
«Головне управління Міндоходів у Київській області переконане, що застосування з боку ЄС автономних торговельних преференцій сприятиме значній активізації підприємництва, збільшенню виробництва та відповідно робочих місць, що в свою чергу, збільшить бюджетні надходження перш за все місцевих бюджетів», - підсумував в. о. начальника ГУ Міндоходів у Київській області.

ПРИ ВИЯВЛЕННІ ПРАВОПОРУШЕНЬ – ТЕЛЕФОНУЙТЕ НА «ГАРЯЧУ ЛІНІЮ»

У зв’язку з ситуацією у південно-східних областях України та з метою попередження сепаратистських дій і запобігання протиправному блокуванню, захопленню будівель і споруд, ГУ Міндоходів у Київській області повідомляє про запровадження «Гарячої лінії» чергової частини ГУ Міндоходів у Київській області.
Крім того, за номером «Гарячої лінії» прийматиметься до розгляду інформація щодо правопорушень, яка безпосередньо потребує уваги органів фінансових розслідувань з питань виявлення та попередження фактів причетності працівників банківських, фінансових установ до створення та діяльності «конвертаційних центрів», їх участі у підозрілих фінансових операціях, пов’язаних з фінансуванням тероризму, встановлення інших джерел фінансування, а також притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.
При виявленні чи підозрі будь-якого із вищезгаданих правопорушень телефонуйте за номером «Гарячої лінії»: (044) 246-22-44. Отримана інформація опрацьовуватиметься, аналізуватиметься та прийматиметься рішення згідно з вимогами КПК України.

НА КИЇВЩИНІ ВИЯВИЛИ ТОВАРНИЙ ЗНАК «ЦІНОЮ» В 2 МІЛЬЙОНИ

Незважаючи на прагнення органів Міндоходів Київської області підтримувати партнерські відносини з бізнесом, на жаль, залишається чимало підприємців, які не виправдовують надану їм довіру та намагаються обійти Законодавство України, наносячи тим самим збитки державній казні.
Чималу суму податкових зобов’язань та штрафних санкцій прийдеться сплатити до бюджету одному із підприємців Вишгородського району.
Так, один із найбільших виробників харчових продуктів першої необхідності, який поставляв товари власного виробництва не тільки на території Київської області, а й за її межами, мав наміри сплачувати за умовами укладеного ліцензійного договору за відомий товарний знак фізичній особі винагороду у вигляді щомісячних платежів у розмірі 850 тис. гривень.
У ході перевірки виявлено, що договором не встановлено залежність розміру ліцензійного платежу від обсягу реалізації виробленої продукції, а платіж мав сталий розмір, тому й понесені витрати не можуть бути безпосередньо віднесені на конкретний об’єкт витрат правомірно.
Перевіркою встановлено заниження податку на прибуток на загальну суму більше ніж 2 млн. грн., заниження податку на додану вартість на 39 тис. грн. та завищення суми податку, що підлягає бюджетному відшкодуванню, у розмірі 225 тис. гривень.
Приховані від оподаткування кошти – це невиплачені зарплати військовим, лікарям, вчителям, не отримані пенсії та соціальні виплати.

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Май 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31