ДПІ У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПОВІДОМЛЯЄ

18-06-2014, 15:39

ГРАФІК
особистого прийому громадян керівництвом
ДПІ у Києво-Святошинському районі ГУ Міндоходів у Київської області
(м. Вишневе, вул. Ломоносова, 34)

ДПІ У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПОВІДОМЛЯЄ
Жінки, яким присвоєно звання «Мати-героїня», Герої України, Герої Радянського Союзу, Герої Соціалістичної Праці, інваліди великої Вітчизняної війни приймаються позачергово.
* Попередній запис на особистий прийом є обов’язковим та закінчується за п’ять робочих днів до календарної дати прийому.

НА КИЇВЩИНІ ПРИВІТАЛИ ЖУРНАЛІСТІВ

Напередодні професійного свята – Дня журналіста, в приміщенні ГУ Міндоходів Київської області відбулося урочисте нагородження подяками найкращих представників мас-медіа Київщини, тих, хто постійно, неупереджено висвітлює матеріали з податкової та митної тематики, сприяє відкритості та прозорості діяльності органів Міндоходів Київської області.
В. о. начальника ГУ Міндоходів Київської області Олександр Базанов подякував журналістам за підтримку ініціатив Міністерства доходів і зборів України, постійну налаштованість на співпрацю. Висловив надію, що саме завдяки засобам масової інформації у суспільстві буде створена атмосфера нетерпимості до неплатників податків і всі громадяни зрозуміють, що платити податки престижно.
Олександр Базанов побажав присутнім здоров’я, особистого щастя, гострого пера й цікавих тем, несподіваних журналістських пошуків та невтомності.

ЗА П’ЯТЬ МІСЯЦІВ 2014 РОКУ ЦЕНТРАМИ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ НА КИЇВЩИНІ НАДАНО МАЙЖЕ 61 ТИСЯЧА АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Аналіз наданих адміністративних послуг за січень - травень поточного року показав, що найбільшу питому вагу (41 %) серед загальної кількості послуг має видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. За п’ять місяців 2014 року фізичним особам-платникам надано понад 25 тисяч таких послуг.
На другому місці – послуги з реєстрації книги обліку розрахункових операцій; 4,9 тисяч послуг; на третьому – видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, які контролюються органами Міндоходів: 3,7 тисячі послуг.
Повний перелік усіх адміністративних послуг, які надаються територіальними органами ГУ Міндоходів у Київській області, можна переглянути на інформаційних стендах Центрів обслуговування платників, а також за гіперпосиланнямhttp://kyivobl.minrd.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.
Нагадаємо, що на сьогодні у Київській області обслуговування платників здійснює 22 центри, в яких надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Крім того, у центрах обслуговування платники можуть подати звітність та отримати безкоштовні ключі електронного підпису.

СТАН РОБОТИ СЕРВІСУ «ПУЛЬС» ЗА СІЧЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2014 РОКУ

За січень-травень 2014 року до ГУ Міндоходів у Київській області та митних органів надійшло 241 звернення (в т.ч. до Київської митниці Міндоходів – 50 звернень), які надходять на антикорупційний сервіс «Пульс», що складає 5,4% від загальної кількості по Міністерству доходів і зборів України.
Найчастіше у заявників виникали питання, пов’язані з недоліками у роботі органів Міндоходів – 58 (30 %); з проблемами при подачі звітності та реєстрації податкових накладних в ЄРПН – 47 (24 %); з роботою центрів обслуговування платників – 11 (6 %).
Також платники звертаються на сервіс «Пульс» з питань контрольно-перевірочної роботи, реєстрації платником єдиного податку та платником ПДВ. За січень-травень 2014 року до ГУ Міндоходів у Київській області надійшло 4 звернення (2 %), тематика яких пов'язана з корупційними діями працівників органів Міндоходів. По Київській митниці Міндоходів найбільше звернень стосується затримки митного оформлення (72 %).
Всі звернення розглядаються своєчасно, протягом 3-х днів, а у випадках, якщо вирішення питання заявника суперечить нормам чинного законодавства, йому надається обґрунтоване роз’яснення з посиланням на норми законодавчих актів.

НА КИЇВЩИНІ ВИЯВЛЕНО ПОНАД 43 МЛН. ГРН. ЛЕГАЛІЗОВАНИХ ДОХОДІВ, ОДЕРЖАНИХ ЗЛОЧИННИМ ШЛЯХОМ

Фахівцями управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ Міндоходів у Київській області встановлено факт легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом фізичною особою У. Вказана особа створила і придбала в 2010-2012 році, з метою прикриття незаконної діяльності у державному секторі економіки, 5 фіктивних підприємств для надання послуг реально діючим суб'єктам підприємницької діяльності України в проведенні безтоварних фінансових операцій з грошовими коштами, за допомогою незаконного переведення їх з безготівкової форми розрахунку в готівку. Наслідком чого стало накопичування на рахунках фіктивних підприємств протиправно отриманих грошових коштів. Безготівкові кошти фізична особа У. в 2011та 2012 роках перевела в готівкові кошти в розмірі понад 43 млн. грн.
За матеріалами справи, у травні поточного року, обліковано кримінальне провадження за фактом легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

НА КИЇВЩИНІ ВСТАНОВЛЕНО ФАКТ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ДОХОДІВ, ОДЕРЖАНИХ ЗЛОЧИННИМ ШЛЯХОМ НА 58,5 МЛН ГРИВЕНЬ

Фахівцями управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ Міндоходів у Київській встановлено факт легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом фізичною особою «П». Дана особа, займаючи посаду Голови спостережної ради банківської установи «РБ», зловживаючи службовим становищем та діючи за попередньою змовою з директорами сільгосппідприємств «А» та «Б», протягом 2011-2012 років, шляхом примушування працівників банківської установи «РБ» до укладання завідомо невигідних для банку договорів про відкриття кредитних ліній з вказаними сільгосппідприємствами, заволоділа грошовими коштами банківської установи «РБ» на суму 58,5 млн. грн.
Грошові кошти витрачено шляхом оформлення ряду договорів поворотної фінансової допомоги, договорів оренди, купівлі-продажу, договорів про надання послуг та інших цивільно-правових угод між сільгосппідприємствами «А» та «Б» на загальну суму 34,6 млн. грн., а також оформлено договори поворотної фінансової допомоги між сільгосппідприємствами «А» та «Б» на загальну суму 23,9 млн. грн..
В подальшому здійснювався перерахунок коштів, отриманих згідно кредитних договорів, з поточних рахунків сільгосппідприємств «А» та «Б» на поточні рахунки фізичних осіб, якими фактично розпоряджалася фізична особа «П», та які в подальшому використовувалися для розвитку діяльності підконтрольних даній особі товариств або для погашення заборгованості по власних кредитах та кредитах, отриманих підконтрольними підприємствами.
За даними матеріалами у травні поточного року обліковано кримінальне провадження за фактом легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом та накладено арешт на 198 земельних ділянок загальною площею близько 200 га орієнтовною вартістю 225 млн. грн.

ГОЛОВНІ ПРІОРИТЕТИ В РОБОТІ КИЇВСЬКОЇ МИТНИЦІ МІНДОХОДІВ

Вдосконалення системи, якісне обслуговування, спрощення документообігу, недопущення корупційних діянь, упередження переміщення контрабандних товарів: під таким гаслом відбулася зустріч в.о. начальника Київської митниці Міндоходів Михайла Іванюка, керівного складу митниці з представниками найбільших платників, які здійснюють митне оформлення нафтопродуктів. У зустрічі також прийняли участь представники Департаменту митної справи Міндоходів України та Київської облдержадміністрації.
Михайло Іванюк наголосив, що Київська митниця Міндоходів працює у штатному режимі, підтримуючи економічну стабільність Держави.
Запрошені жваво обговорювали проблемні питання, які виникають при здійсненні митного оформлення нафтопродуктів. Основна увага була зосереджена на можливості нарощування імпортно-експортного потенціалу в сьогоднішніх умовах. Обговорювалися шляхи вирішення проблемних питань.
В результаті плідного діалогу з представниками бізнесу вирішено ряд питань, які дозволять пожвавити експортно-імпортні операції. Зустріч показала необхідність постійного діалогу. Тому вирішено і в подальшому спільно розглядати всі проблемні питання.

НА МИТНОМУ ПОСТУ «БОРИСПІЛЬ-АЕРОПОРТ» НЕХТУВАЛИ ПРАВИЛАМИ «ЗЕЛЕНОГО КОРИДОРУ» ЯК СТУДЕНТИ, ТАК І КЕРІВНИКИ ПІДПРИЄМСТВ

Валюта залишається найпоширенішим предметом порушення митних правил під час переміщення через митний кордон України. Відразу декілька значних партій, на загальну суму більше ніж півмільйона гривень, вилучено працівниками Київської митниці Міндоходів протягом останніх вихідних.
Так, громадянин Лівії, студент, який відлітав з України до Туреччини, намагався вивезти з України 7 000 євро та 21 150 доларів США. Іноземець обрав для проходження митного контролю «зелений коридор», який передбачає, що переміщувані ним цінності не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення за межі митної території України. Нагадаємо, що у громадянина, при цьому, може бути наявна готівки у сумі, що не перевищує 10 000 євро (чи еквівалент цієї суми в іншій валюті).
Після проходження зони спрощеного митного контролю «зелений коридор» у студента виявлено 10 000 доларів США у внутрішній кишені піджака, а 7 000 євро та 11 150 доларів США знаходились у одному з відділень портфелю.
Згідно митного законодавства, іноземцю пропущено 13 500 доларів США, а за протоколом про порушення митних правил вилучено 7 000 євро та 7 650 доларів США.
Також 943 тис. російських рублів намагався незаконно вивезти за межі України громадянин Російської Федерації, керівник одного з російських товариств, який повертався на батьківщину.
Валюту виявлено, знову ж таки, після проходження зони спрощеного митного контролю «зелений коридор». Російська валюта знаходились в кишені куртки, яка була на пасажирові.
З виявленої суми громадянину пропущено 463 тис. російських рублів, а за протоколом про порушення митних правил вилучено 480 тис. російських рублів.
Порушником митного законодавства став і наш співвітчизник, приватний підприємець, який відлітав до Литви. Після проходження зони спрощеного митного контролю «зелений коридор» в одному з відділень сумки пасажира виявлено 20 700 доларів США та 1 800 євро.
З виявленої суми громадянину України пропущено 11 тис. доларів США та 1 800 євро. За протоколом про порушення митних правил затримано 9 700 доларів США.
В усіх випадках валюту вилучено до винесення судом рішення у справах.

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Декабрь 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31