У НАЙБЛИЖЧИХ ПЛАНАХ - ДОБУДОВА БОЯРСЬКОЇ ЗОШ №1

28-07-2012, 00:58

Питання добудови Боярської школи № 1 вже багато років не втрачає своєї актуальності. Вкотре воно стало головною темою наради, що відбулася 27 липня в Києво-Святошинській райдержадміністрації за участю заступника голови РДА Анатолія Іскоростенського. Учасники обговорення важливого питання - міський голова Боярки Тарас Добрівський, директор Боярської ЗОШ № 1 Катерина Мелашенко, начальник районного фінансового управління Наталія Краснощокова, керівник районного відділу освіти Микола Івашко, радник Боярського міського голови Анатолій Тахтарбаєв та директор Інституту "Білоцерківцивільпроект" Василь Бадзюх.
У НАЙБЛИЖЧИХ ПЛАНАХ - ДОБУДОВА БОЯРСЬКОЇ ЗОШ №1

Як прокоментував ситуацію міський голова Боярки Тарас Добрівський, необхідність в розширенні Боярської ЗОШ №1 назріла давно, і це питання вже кілька років поспіль намагаються вирішити. "Досить відкладати в довгу шухляду це питання. Необхідно розпочинати будівництво. Тоді і кошти будуть, і підтримка влади. Головне мати для цього волю".
"Я вже п'ятий рік керую цим навчальним закладом, - говорить Катерина Мелашенко, - і щороку намагаюся запустити цей процес. Адже двозмінне навчання дуже багатьох дітей та їхніх батьків не влаштовує. Через це діти змушені ходити до інших шкіл, навіть якщо це далеко від дому. Нині ж у школі, розрахованій на 240 дітей, навчається близько 500 учнів".
Під час наради необхідність розширення навчального закладу ні в кого не викликала сумнівів. Та найскладнішим виявився пошук правильного формулювання назви цього проекту, адже від цього залежатиме подальша його доля та фінансування.
Зрештою, учасники зійшлися на тому, що має відбутися реконструкція з розширенням Боярської ЗОШ № 1. Вирішено також, що замовником проекту, згідно із законодавством, виступатиме районний відділ освіти. А замовником будівництва - обласне управління капітального будівництва.
Наразі було прийнято рішення, що проект слід розробити так, щоб в існуючому приміщенні школи згодом розмістити дитячий садок, якого конче бракує у цій частині міста.
"Наше завдання - врахувати усе до найменших дрібниць, - підвів риску Анатолій Іскоростенський, - щоб надалі реалізація цього проекту від початку і до кінця була успішною. Та головне, щоб робота над ним та майбутня реконструкція не заважала нормальній роботі навчального закладу. Адже 1 вересня діти мають прийти до школи".

Тетяна Зубкова,
фото автора

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29