ДВА БОКИ ОДНІЄЇ МЕДАЛІ

2-08-2012, 01:05

ДВА БОКИ ОДНІЄЇ МЕДАЛІНа превеликий жаль, нині чи не найбільшою проблемою для жителів історичної частини міста є перебої з водопостачанням.
Численні скарги надходять як до мерії, так і до комунального підприємства "Боярка-Водоканал". Адміністрація КП, коментуючи цю ситуацію, висловлює стурбованість та досить категорично звертається до всіх свідомих жителів із проханням не поливати питною водою присадибні ділянки, всіляко запобігати нераціональному використанню води.
- Через посушливу погоду значно знизився рівень ґрунтових вод, що, в свою чергу, ускладнює роботу насосних станцій з підйому води. Води катастрофічно не вистачає. З огляду на це просимо вас, шановні жителі міста, берегти воду, оскільки від громадянської позиції кожного залежить добробут і благополуччя всієї громади. Будемо щиро вдячні за розуміння та допомогу, - коментує ситуацію керівник КП Володимир Павлусь.

Про випадки нераціонального використання питної води повідомляйте у диспетчерську службу підприємства КП "Боярка-Водоканал" за цілодобовим телефоном: (04598) 40-249.