ЗАДЛЯ ЗРУЧНОСТІ СПОЖИВАЧІВ

2-08-2012, 01:37

Забезпечення міста водою - завдання серйозне та відповідальне, тож коли трапляються аварійні ситуації, наші комунальники працюють з повною самовіддачею. І, що особливо приємно, враховують інтереси пересічних споживачів.
Про це свідчить позиція керівництва КП "Боярка-Водоканал" - за необхідності виконувати ремонтні роботи навіть вночі.
Саме така ситуація склалася нещодавно на КНС № 5, що знаходиться в парку імені Т. Шевченка. Ця станція знаходиться в експлуатації вже більше 40 років. Саме через неї проходить значний об'єм стоків з великої частини Боярки та навіть з Тарасівки. Вже тривалий час КНС №5 працює з перевантаженням, тож потребує термінового ремонту та реконструкції.
ЗАДЛЯ ЗРУЧНОСТІ СПОЖИВАЧІВ

Дуже часто через недбалість споживачів приймальне відділення КНС № 5 замулюється. І, зрештою, настав момент, коли нормальна робота КНС № 5 виявилася під загрозою. Щоб уникнути виникнення аварійної ситуації, слід було терміново провести очищення КНС.
Втім, зрозуміло, що подібні роботи можуть створити для споживачів значні незручності. Тож, аби уникнути цього, було вирішено провести очищення станції в нічний час, коли в результаті відключення води, обмежується надходження стоків.
З цією метою керівник КП "Боярка-Водоканал" Володимир Павлусь видав відповідний наказ. Роботи були проведені вночі і населення практично не відчуло незручностей.
Наразі розробляється проектна документація щодо реконструкції КНС № 6, яка знаходиться недалеко від своєї "сусідки-пенсіонерки" КНС № 5. Як повідомили у КП "Боярка-Водоканал", після погодження документації розпочнуться будівельні роботи на КНС № 6. А після їх завершення має відбутися перепідключення подачі стоків з КНС № 5 на КНС № 6, що, зрештою, значно покращить якість надання послуги водовідведення.
У той же час адміністрація КП "Боярка-Водоканал" просить усіх своїх споживачів не допускати засмічення каналізаційної мережі, яке призводить до виникнення подібних аварійних си- туацій.
Інф. "Боярка-нформ"

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31