ІНІЦІАТИВА МЕДИКІВ ТА ЗВАННЯ ПОЧЕСНОГО ЖИТЕЛЯ БОЯРКИ

3-08-2012, 01:45

До Центральної районної лікарні, що в Боярці, на зустріч з представниками медичної галузі району завітав депутат Верховної Ради України, ректор Національного університету Державної податкової служби України Петро Мельник. Учасниками зустрічі стали також заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський та міський голова Боярки Тарас Добрівський.
Медики поділилися з народним депутатом своїми думками щодо впровадження медичної реформи та тими проблемами, які нині є дуже актуальними для них. Під час зустрічі представники колективу лікарні також висловили пропозицію щодо присвоєння поважному гостю звання Почесного жителя Боярки, адже саме за підтримки Петра Володимировича медичні заклади Києво-Святошинського району, і зокрема Центральна районна лікарня отримали найсучасніше медичне обладнання на загальну суму понад 50 млн грн. Це, безумовно, дало можливість значно покращити рівень медичного обслуговування населення міста та району. Відтак сього- дні, в тому числі і завдяки зусиллям Петра Володимировича, ЦРЛ є однією із найкращих лікарень області.

На цьому у своєму виступі наголосив головний лікар Києво-Святошинського району Василь Кравченко.
- Мені дуже приємно, що сьогодні влада приділяє значну увагу вирішенню стратегічних проблем закладу. Скільки років я порушував питання про необхідність будівництва приймального відділення з ліфтом. Не менш актуальною наразі є й проблема забезпечення медпрацівників житлом. Та лише зараз виділено кошти на реалізацію цього проекту. Нині на території лікарні ведеться будівництво приймального відділення, третій поверх якого плануємо облаштувати під гуртожиток для медиків. Адже сьогодні ми відчуваємо значний кадровий голод, особливо працівників середнього медперсоналу. Вирішення цих проблем стало можливим завдяки підтримці нашого народного депутата Петра Мельника. Тому не випадково ми вже давно йому присвоїли звання Почесного представника нашого колективу. Ми дуже вдячні Вам за підтримку та розуміння наших проблем.
Петро Володимирович у свою чергу подякував за добре слово.
- Добрі слова - це найкращі ліки. Ми разом із вами маємо визначити, як буде битися пульс медицини району. Як депутат Верховної Ради України та заступник голови бюджетного комітету дбаю про те, аби наш район отримав субвенційні кошти для вирішення нагальних проблем. На мою думку, це результат роботи народного депутата. Безумовно, вирішити всі проблеми, які є нагальними для медицини району локально не можливо. Однак таке питання як дефіцит кадрів повинне вирішуватися на державному рівні. У той же час хотів би наголосити й на тих позитивних тенденціях розвитку Київщини, які ми сьогодні з вами спостерігаємо. Так, нещодавно у Вишневому було відкрито сучасний завод дитячого харчування "Агуша". І втілення в життя таких масштабних проектів вже стає доброю традицією регіону. Впевнений, що тільки робота усієї команди - представників влади всіх рівнів - може принести бажаний результат у вирішенні важливих проблем.
ІНІЦІАТИВА МЕДИКІВ ТА ЗВАННЯ ПОЧЕСНОГО ЖИТЕЛЯ БОЯРКИ

З огляду на той перелік питань, які нині є актуальними для медичної галузі району та які були озвучені головним лікарем ЦРЛ Василем Кравченком під час зустрічі з народним депутатом, є ще над чим працювати.
Зокрема, медики району просили звернути увагу представників влади на особливості впровадження медичної реформи в нашому регіоні та врахувати їхні пропозиції. Крім того, порушувалися питання підвищення статусу медичного працівника, надання соціального житла та земельних ділянок медпрацівникам, оздоровлення медиків, будівництва нового стаціонару, відкриття в районі медичного училища та багато інших.
А ще члени трудового колективу звернулися до представників районної влади, які були присутні на зустрічі, з проханням збільшити фінансування галузі медицини району.
- Сьогодні ми визначили ті больові питання, над вирішенням яких ми будемо спільно працювати. Що ж стосується впровадження реформ - чітко випишіть свої пропозиції та зауваження в листі, з яким ми звернемося до Кабінету Міністрів України, - зауважив Петро Володимирович.
Завершилася зустріч по-особливому тепло. Працівники лікарні щиросердно подякували Петру Мельнику за небайдужість до їхніх проблем та за прагнення їх вирішити. А ще зачитали звернення до Боярської міської ради, в якому клопотали про присвоєння народному депутату звання Почесного жителя Боярки.
У свою чергу міський голова Боярки Тарас Добрівський запевнив, що вже на найближчій сесії міської ради це питання буде розглянуто.

Анастасія Береговенко

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31