Стартував проект «Мальовнича Україна – дітям»

4-08-2012, 13:36

Діти з багатодітних родин через цілий ряд причин не завжди мають змогу доторкнутися до історико-мистецьких надбань рідного краю. Громадська організація «Родина 7-я», що об’єднує багатодітні родини Києво-Святошинського району, взялася виправити цю несправедливість.
Стартував проект «Мальовнича Україна – дітям»
- Батьки, котрі мають троє і більше дітей, не завжди мають достатньо коштів та вільного часу, щоб разом із дітками відвідати музеї, парки, взяти участь у цікавих екскурсіях, – розповідає голова ГО «Родина 7-я» Тетяна Ковальчук. – А наші дітки також хочуть побачити цікаві місця, доторкнутися до історії. Саме тому ми і започаткували власний проект «Мальовнича Україна – дітям». Відтак і звернулися з проханням підтримати цю ідею до народного депутата України Петра Мельника, до голови районної організації Партії регіонів, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Шкаврона та до заступника голови райдержадміністрації Анатолія Іскоростенського. Надзвичайно приємно, що усі вони щиро відгукнулися на наше прохання про допомогу, - наголошує пані Тетяна.
І ось 3 серпня біля районного центру творчості молоді «Оберіг», що в Боярці, зібралася малеча з багатодітних родин Боярки, Вишневого, Малютянки, Бобриці. Екіпаж із 30 осіб зручно розмістився в автобусі та вирушив до Ясногородки на славнозвісну страусину ферму.
Маленькі страусята та їхні великі татусі й матусі з цікавістю позирали на юних екскурсантів, ніби демонструючи свої звички та красу. Діти з цікавістю слухали екскурсовода, роздивлялися інкубатор, в якому з великих яєць вилуплюються схожі на їжачків пташенята. Маленькі чомусики ставили безліч запитань і залюбки фотографувалися.
Але на цьому мандрівка не закінчилася. Наступним пунктом подорожі став музей «Українське село» у Бузовій, де на невеликій території ніби розмістилася уся Україна в мініатюрі. Українські хати з начинням, яке використовували наші предки, ремесла та дозвілля наших пращурів – до всього цього можна було навіть доторкнутися. Тож годі передати захват, з яким малеча мандрувала музеєм.
- Це була перша мандрівка в рамках нашого проекту, - продовжує Тетяна Ковальчук. – Від імені дітей та їхніх батьків висловлюю щиру вдячність усім, хто відгукнувся на наше прохання. Адже районна організація Партії регіонів надала нам для цієї подорожі автобус та взяла на себе оплату вартості вхідних квитків.
Тепер діти та їхні батьки мріють відвідати найкращі музеї Києва. І переконані, що завдяки допомозі дорослих друзів їхні мрії здійсняться.

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31