У БОЯРЦІ З’ЯВИВСЯ ЗАКЛАД ДЛЯ СПОРТИВНИХ ГУРМАНІВ

22-06-2012, 03:41

У БОЯРЦІ З’ЯВИВСЯ ЗАКЛАД ДЛЯ СПОРТИВНИХ ГУРМАНІВ
Спорт-бар "Каток", який вже відсвяткував два тижні з дня відкриття, впевнено можна назвати унікальним спортивно-розважальним комплексом, який розташувався по вулиці Білогородській, 13.
Назва закладу обрано невипадково, адже саме на цьому місці взимку діяла головна ковзанка міста. Проте зараз тут можна не лише відпочити з друзями, а ще й зіграти в пляжний футбол, волейбол та інші спортивні ігри. В цьому ми переконалися, завітавши до закладу в один із чудових весняних вечорів.
Крім того, ми з'ясували, що бар "Каток" - це найбільший майданчик для дозвілля, який є у Боярці. Гостей тут чекають з 12 ранку і до пізнього вечора. Кухоль гарячого чаю або кави та теплі пледи зігріють вас навіть дощової днини. А трансляція спортивних каналів на п'яти телевізійних екранах дозволить долучитися до світу великого спорту. Відпочиваючи в спорт-барі, ви не пропустите жодного футбольного матчу Ліги Чемпіонів, чи Євро-2012. Занурення в атмосферу спорту, спонукає відвідувачів також зіграти у пляжний футбол або волейбол. Адже на території спорт-бару є спеціально обладнаний майданчик. Найближчим часом має з'явитися ще й тенісний стіл, а також стіл для гри в шахи та нарди. Це дозволить урізноманітнити дозвілля відвідувачів спортивного бару.
Та подбали тут не лише про спортивне дозвілля. Так, для гурманів заклад може запропонувати одне з найкращих мангал-меню та достойний вибір десертів. Приємною несподіванкою стала наявність обладнаної сцени для проведення концертів, фестивалів та різноманітних заходів. Відкритий майданчик з простим та затишним інтер'єром також може стати чудовим місцем для проведення різноманітних святкових заходів. Наразі тут планують встановити ще й дитячий майданчик. Саме це допоможе зробити сімейний відпочинок цікавим для всіх.
Що й казати, спорт-бар "Каток" досить швидко став улюбленим місцем дозвілля для боярчан та гостей міста, адже тут кожен знайде зайняття для себе та зможе приємно, активно та головне весело відпочити.

Олександра Вінниченко