СВЯТО РАЙОННОГО ФУТБОЛУ

14-08-2012, 20:58

13 серпня Києво-Святошинська районна федерація футболу – найбільша за чисельністю команд в усій Україні – відсвяткувала своє новосілля. У приміщенні Києво-Святошинської райдержадміністрації цього дня запрацював офіс організації.
СВЯТО РАЙОННОГО ФУТБОЛУ

«Спочатку мусили проводити наші наради, де могли, - розповідає голова федерації Валерій Чалий. – Потім голова райдержадміністрації Олександр Заєць, за клопотанням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Шкаврона, дозволив їх проводити в актовій залі адміністрації, поки не знайдеться приміщення. І ось – наша мрія здійснилася.
Хочу зазначити, що Микола Іванович – людина, яка робить усе можливе й неможливе для того, щоб свою обіцянку обов’язково виконати.»
СВЯТО РАЙОННОГО ФУТБОЛУ

Привітати новоселів завітали перший заступник голови райдержадміністрації Микола Шкаврон і заступник голови райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський.
«Мені дуже хочеться, - зауважив Микола Іванович, - щоб наша Києво-Святошинська районна федерація футболу й надалі була однією з найкращих у області. І не тільки в області, а й в Україні. Тому я вам бажаю успіхів, а головне – щоб ви в цьому офісі святкували якомога більше перемог! А ми в усьому вас підтримаємо з відкритою душею. Чого приховувати, я сам дуже люблю футбол так само як і голова адміністрації Олександр Заєць. Тож ми й надалі надаватимемо вам усю необхідну допомогу». Крім того, Микола Іванович зазначив, що вже розпочато реконструкцію футбольного стадіону в Боярці – на це вже виділено 6 млн. грн. Після реконструкції він матиме районне значення. Стадіон планується на 8 тисяч глядацьких місць. Тут також мають бути облаштовані бігові доріжки, збудовані роздягальні, щоб поле було і зі штучним покриттям та натуральним покриттям. Тож Боярка має всі шанси стати центром спортивного життя району.
Наталка Куцак,
фото автора

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31