У ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА БОЯРСЬКОМУ «ЗЕНІТІ» ВСТАНОВЛЕНО РЕКОРД

25-08-2012, 13:40

Ми анонсували проведення в Боярці унікального футбольного шоу. Саме в День незалежності на стадіоні "Зеніт" Києво-Святошинська районна федерація футболу встановила рекорд, який має право на своє почесне місце в Книзі рекордів України. Тут зібралися всі команди, які входять до нашої федерції. І варто зазначити, що за їх кількістю ми є лідерами в Україні.
У ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА БОЯРСЬКОМУ «ЗЕНІТІ» ВСТАНОВЛЕНО  РЕКОРД

Ідея встановлення рекорду серед аматорських команд належить голові районної федерації Валерію Чалому.
- Я спостерігав подібне дійство у Європі. Якщо ж навіть Книга рекордів України не зареєструє цей рекорд, ця подія слугуватиме додатковим стимулом розвитку футболу в нашому районі, - переконаний автор ідеї, якого в реалізації задуму підтримали представники влади району й міста та, безумовно, футбольні команди з різних населених пунктів Києво-Святошинського району і, зокрема, з Боярки.
У ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА БОЯРСЬКОМУ «ЗЕНІТІ» ВСТАНОВЛЕНО  РЕКОРД

Феєричне шоу розпочалося з теплих привітань почесних гостей: першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Шкаврона, голови райради Володимира Луцюка, помічника-консультанта народного депутата Петра Мельника Миколи Гусятинського, міського голови Боярки Тараса Добрівського.
- Сьогодні ми відкриваємо нову сторінку розвитку спорту в історії нашого району, - зауважив під час виступу Микола Шкаврон. - Хочу подякувати організаторам, і особисто Валерію Чалому, за його натхнення та самовідданість, за любов до футболу. Побажання у мене тільки одне: пишаймося нашим районом, щоб район пишався нами!
У ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА БОЯРСЬКОМУ «ЗЕНІТІ» ВСТАНОВЛЕНО  РЕКОРД

У свою чергу міський голова Боярки Тарас Добрівський зазначив: «Футбол у нашому районі невпинно розвивається. Ще у 1998 році районна федерація футболу налічувала лише 8 команд. Сьогодні ж наш район є лідером за чисельністю команд не лише в області, а й в Україні. Впевнений, що й надалі цей вид спорту успішно розвиватиметься на теренах району та нашого міста".
І для цього є всі перпедумови. За словами Миколи Шкаврона, боярський стадіон "Зеніт" гідний того, щоб набути європейського вигляду і мати загальнорайонне значення. Вже за місяць розпочнуться роботи з його реконструкції - для цього з районного бюджету виділено близько 4 млн грн. Вже готова проектно-кошторисна документація. До того ж завершується процес створення районної ДЮСШ з футболу, яка базуватиметься також у Боярці. З цією метою у районному бюджеті також передбачено майже 400 тис. грн. Така увага з боку влади до розвитку цього виду спорту на теренах району та, зокрема, Боярки є цілком слушною. Адже футбол – це запорука не лише хорошої спортивної форми, а й виховання характеру та патріотизму.
Наталка Куцак,
фото Радислава Кокодзея

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29