ДПІ У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПОВІДОМЛЯЄ

16-10-2014, 17:31

БІЛЬШЕ 5 МЛРД. ГРН. ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ СПЛАТИЛИ ПЛАТНИКИ КИЇВЩИНИ

З початку 2014 року до бюджету надійшло єдиного соціального внеску у розмірі 5557,9 млн. грн., що складає 102,8 % доведеного завдання, тобто додатково мобілізовано понад 150,7 млн. грн.
Фахівці відомства відмічають позитивну динаміку надходжень єдиного внеску у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Так, за січень-вересень 2014 року органами ДФС Київської області зібрано єдиного внеску майже на 121,7 млн. грн. або 2,2 % більше порівняно з аналогічним показником минулого року. Середньомісячна сплата єдиного внеску підвищилась з 604 млн. грн. до 617,5 млн. грн.
За результатами проведених контрольно-перевірочних заходів, у січні – вересні 2014 року за порушення вимог законодавства про єдиний соціальний внесок донараховано близько 12 млн. грн. єдиного внеску.
Крім того, спостерігається зростання кількості осіб, які виявляють бажання брати участь у добровільній сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Так, з початку поточного року органами ДФС Київщини укладено понад 490 договорів про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ МІНДОХОДІВ ВИВЧИЛА МОЖЛИВОСТІ НАДАННЯ БЕЗКОШТОВНИХ ПОСЛУГ ОТРИМУВАЧАМ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ЗОНИ АТО

За участю заступника голови Державної фіскальної служби України Анатолія Макаренка та керівників митниць по всій Україні відбулася нарада в режимі телефонної конференції з представниками волонтерського руху, які забезпечують потреби на сході України в зоні АТО.
Зі свого боку від Київської митниці Міндоходів у зустрічі взяло участь все керівництво митниці на чолі з в. о. начальника митниці Русланом Черкасським, очільники митних постів та профільних підрозділів, а також директор брокерської агенції «ВІП» Юрій Докукін, голова правління громадської організації «Ініціатива Є+» Оксана Сивак, представник українського благодійного фонду «Соборність» Уляна Супрун, представник афганської сотні 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Андрій Чикільов та заступник командира відділення 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар», голова БО Міжнародного благодійного фонду «Небесне сузір’я Айдар» Сергій Граб.
Після завершення зустрічі начальниками митних постів та відділів митного оформлення, зокрема, були проведені зустрічі з власниками вантажних терміналів у місцях розташування підрозділів митного оформлення та брокерських компаній, на яких обговорювалося питання щодо забезпечення надання безкоштовних послуг з декларування вантажів та послуг вантажних терміналів отримувачам гуманітарної допомоги для зони АТО.

РЕФОРМУВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ПОДАТКОВОЇ СИСТЕМИ

Урядом розроблено пакет комплексних змін у податковій системі.
Так, відповідно до запропонованої податкової реформи, в Україні буде скорочено кількість податків з 22 до 9.
Зокрема, скасовуються збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності; збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності; рентна плата за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктоводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України; збір за місця для паркування транспортних засобів; туристичний збір та збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.
З метою скасування податкового обліку і забезпечення ведення єдиного бухгалтерського обліку запропоновано реформувати порядок оподаткування податком на прибуток. В якості об’єкта оподаткування буде виступати фінансовий результат, визначений за правилами бухгалтерського обліку, скоригований всього на три різниці: амортизація, резерви, фінансові операції. Таким чином, із 49 податкових різниць залишиться всього 3.
З метою зниження навантаження на фонд оплати праці у Концепції представлені кілька моделей реформування податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Крім того, в аграрному секторі розробники Концепції пропонують перевести на загальну систему оподаткування підприємства, в яких обсяг виручки перевищує 20 млн грн. та більше 3 тис. га землі. Інші підприємства залишаються на діючій пільговій системі оподаткування.
Звертаємо Вашу увагу, що ознайомитися з Концепцією реформування податкової системи можна на сайті Державної фіскальної служби за посиланням:
http://sfs.gov.ua/baneryi/gromadski-obgovorennya/gromadski-obgovorennya-kontseptsii-ref.

КОМФОРТНІ УМОВИ ДЛЯ ЗВІТУВАННЯ

ГУ ДФС у Київській області нагадує платникам податків, що для комфортного звітування на веб-порталі Державної фіскальної служби України розміщено електронні сервіси.
Завдяки такому електронному спілкуванню можна забути про бюрократію, черги, непорозуміння в спілкуванні тощо.
Тобто, не відходячи від комп’ютера можна надіслати до територіального органу ДФС України листи, запити, звітність, заяви.
Розглянути перелік діючих сервісів можна на сайті Державної фіскальної служби за посиланням: http://sfs.gov.ua.

З 1 СІЧНЯ 2015 РОКУ ВСІ ПОДАТКОВІ НАКЛАДНІ РЕЄСТРУЮТЬСЯ В ЄДИНОМУ РЕЄСТРІ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ

Реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних з 01.01.2015 року підлягатимуть всі податкові накладні незалежно від розміру ПДВ в одній податковій накладній.
Змінами внесеними Законом України від 31.07.2014 № 1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» до п.201.15 ст. 201 Податкового кодексу України, не передбачено ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних і подання до контролюючого органу копій записів у такому реєстрі в електронному вигляді.
Водночас зазначену статтю доповнено новим пунктом 201.11¹, згідно з яким на платників ПДВ покладено обов’язок ведення реєстру виданих та отриманих документів, які є підставою для нарахування сум ПДВ, що відносяться до податкового кредиту, без отримання податкової накладної (транспортний квиток, готельний рахунок або рахунок, який виставляється платнику податку за послуги зв’язку, інші послуги, касові чеки, податкова накладна при постачанні послуг нерезидентом). Платники податку у складі податкової звітності з цього податку подають до контролюючого органу копії записів у цих реєстрах за такий період в електронному вигляді. Форму, порядок заповнення та подання реєстру буде встановлено згідно із законодавством.
Доповненнями, внесеними до п. 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України, передбачено, що не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних податковими накладними.

КОМФОРТНІ УМОВИ ДЛЯ ЗВІТУВАННЯ

ГУ ДФС у Київській області нагадує платникам податків, що для комфортного звітування на веб-порталі Державної фіскальної служби України розміщено електронні сервіси.
Завдяки такому електронному спілкуванню можна забути про
бюрократію, черги, непорозуміння в спілкуванні тощо.
Тобто, не відходячи від комп’ютера можна надіслати до територіального органу ДФС України листи, запити, звітність, заяви.
Розглянути перелік діючих сервісів можна на сайті Державної фіскальної служби за посиланням: http://sfs.gov.ua.

ОПОДАТКУВАННЯ БАНКІВСЬКИХ ПРОЦЕНТІВ

ДФС України повідомлено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються доходи у вигляді процентів на поточні банківські рахунки, за якими на користь фізичних осіб здійснюються виключно виплати заробітної плати, стипендій, пенсій, соціальної допомоги та інших передбачених законом соціальних виплат. Ознаки таких рахунків визначаються Нацбанком України.
Зазначено, що у разі отримання платником податку на такий рахунок крім вищеперелічених виплат будь-яких інших доходів нараховані проценти за таким банківським рахунком включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника та оподатковуються у порядку, визначеному п. 170.4 ст. 170 Податкового кодексу України.

ВИКОНАННЯ БАНКАМИ ФУНКЦІЙ ПОДАТКОВОГО АГЕНТА

Нацбанком України повідомлено, що для дотримання та реалізації вимог пп. 164.2.8 п. 164.2 ст. 164 та пп. 165.1.41 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів у вигляді процентів на поточні банківські рахунки (крім заробітної виплати, стипендій, пенсій, соціальної допомоги та інших передбачених законом соціальних виплат), які діють з 02.08.2014 р., банк має відокремлювати кошти, дохід у вигляді процентів від яких включається до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку, від доходу, який не оподатковується.
Зазначено, що банки зобов’язані забезпечити виконання покладених на них функцій податкового агента, передбачених пп. 170.4.2 п. 170.4 ст. 170 цього Кодексу.
Якщо клієнт має намір користуватись іншими банківськими послугами, в тому числі отримувати кредит овердрафт, здійснювати зарахування інших надходжень, то він може відкрити для таких цілей поточний рахунок, режим якого визначено главою 7 Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої постановою Правління Нацбанку України від 12.11.2003 р. № 492.

CПРАВЛЯННЯ ПЛАТИ У III-IV КВАРТАЛАХ 2014 Р.

ДФС України повідомлено, що платники плати за видобування руд заліза, а також кожного виду вуглеводнів за зобов’язаннями за III квартал та серпень 2014 р. подають до органів фіскальної служби два додатка 2 до Податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин. Перший додаток 2 - для руд заліза за період з 1 липня по 2 серпня включно і для вуглеводнів - з 1 по 2 серпня включно, а другий - для руд заліза з 3 серпня по 30 вересня включно і для вуглеводнів - з 3 по 31 серпня включно із застосуванням ставок, що діяли у відповідному періоді.

РОЗРАХУНКОВА ВАРТІСТЬ

ДФС України повідомлено про особливості застосування норм п. 25 Положення про порядок проведення державної експертизи та оцінки запасів корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.12.94 р. № 865, при визначенні бази оподаткування платою за користування надрами для видобування корисних копалин за розрахунковою вартістю.
Зазначено, що розрахункова вартість обчислюється за величиною коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства, визначеною під час геолого-економічної оцінки, державної експертизи та оцінки запасів родовищ корисних копалин, виконаної з дотриманням норм п. 25 вищезазначеного Положення, а у разі порушення норм цього пункту - за величиною коефіцієнта рентабельності, що дорівнює трикратному розміру облікової ставки Нацбанку України.

ОПЕРАТИВНИКИ ЦЕНТРАЛЬНОГО ОФІСУ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ВЕЛИКИХ ПЛАТНИКІВ ВИКРИЛИ ХОЛДИНГ З НЕЛЕГАЛЬНОГО ІМПОРТУ ЗІПСОВАНИХ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Податковою міліцією Міжрегіонального головного управління Міндоходів — Центрального офісу з обслуговування великих платників протягом 2014 р. здійснювалось документування одного з найбільших холдингів, що провадить імпорт на територію України продуктів харчування (мороженої риби, свинини, яловичини, курятини та бананів).
У ході обшуку складських приміщень установлено факт відсутності належних документів, що підтверджують походження та власника товару — понад 350 т рибних та м’ясних продуктів. Судом накладено арешт на товар на загальну суму понад 17,5 млн. грн.
У результаті аналізу вилучених документів установлено, що основна частина імпортованих товарів за мікробіологічними показниками не відповідає нормам, установленим чинним законодавством України, та лише після термічного оброблення ці продукти придатні для згодовування тваринам, у зв’язку з чим для здійснення їх реалізації споживачам використовуються підробні експертні висновки ветеринарної служби.
Також установлено, що частина продуктів харчування надходила з порушеннями митного та податкового законодавства з використанням підробних ветеринарних сертифікатів виробників Бразилії. Відповідно до зібраних матеріалів м’ясопродукти від зазначених виробників (ввезення яких на територію України на сьогодні заборонено Ветеринарною службою України) прямують транзитом до підприємств Молдови, однак не перетинають кордону цієї країни, а фактично розміщуються на складах холдингу, звідки і провадиться їх реалізація за готівку на території України. При цьому митні платежі не сплачуються, і ці фінансові операції не відображаються у податковій звітності.
У ході проведення обшуків та інших слідчих дій в офісних і складських приміщеннях холдингу, банківських сейфах та автомобілях вилучено фінансово-господарські документи, що свідчать про незаконні фінансові оборудки, комп’ютерну техніку, засоби зв’язку, 20 печаток, серед яких печатка нерезидента, заготовлені пусті листи паперу з відбитками печаток 4 підприємств-нерезидентів, зареєстрованих в офшорних зонах, понад 2 млн. грн. та 180 тис. дол. США неоприбуткованої готівки. Крім цього, виявлено та вилучено велику кількість маркувальних листів, які переклеюють на прострочені товари для їх реалізації через роздрібну торгівлю кінцевим споживачам.
Стосовно службових осіб холдингу слідчим управлінням фінансових розслідувань Міжрегіонального головного управління Міндоходів — Центрального офісу з обслуговування великих платників внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочато кримінальне провадження, що кваліфікується за частиною другою ст. 28, частиною третьою ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах організованою групою або злочинною організацією).
На даний час проводиться ще низка обшуків у складських приміщеннях, у ході яких установлено товари з простроченими строками зберігання, а також перемарковані та підготовлені до реалізації продукти харчування тваринного походження (свинина), які вже понад місяць тому підлягали утилізації. Орієнтовна кількість товару на складах становить понад 1400 т м’ясної та рибної продукції на загальну суму більше ніж 70 млн. грн.

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Апрель 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30