ЯК БОЯРКА ГОТУЄТЬСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

8-08-2012, 13:50

Питання про стан підготовки об'єктів комунального господарства та культурної сфери міста Боярки до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років стало одним із головних порядку денного розширеної наради за участі першого заступника голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Миколи Шкаврона та голови Києво-Святошинської райради Володимира Луцюка, що відбулася 7 серпня в РДА.
Як повідомив заступник міського голови Боярки з питань ЖКГ Микола Давиденко, однією з головних проблем, що існує нині в Боярці, є перебої з подачею питної води. Водопровідна система давно потребує капітального ремонту, через посушливу погоду значно знизився рівень ґрунтових вод, що, в свою чергу, ускладнює роботу насосних станцій. Особливої актуальності це питання набуває в посушливий період, коли населення починає масовий полив. Саме в цей час утримати тиск подачі води стає неможливим. І це суттєво впливає на перебої у водопостачанні. Міська влада постійно інформує населення про необхідність раціонального використання води в приватному секторі, систематично за участі ГФ "Боярська Варта" проводяться рейди.
У рамках підготовки до опалювального сезону, в місті відремонтовано покрівлі 16 будинків. За підтримки Боярської міської ради встановлюється індивідуальне опалення для мешканців, які фінансово не спроможні оплатити ці роботи. Особлива увага приділяється підготовці до зими дошкільних навчальних закладів.
ЯК БОЯРКА ГОТУЄТЬСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ
У свою чергу Микола Шкаврон зазначив: проблем із опаленням узимку в Боярці бути не повинно.
Крім того, під час наради було розглянуто питання підготовки навчальних закладів району. Як доповів керівник райвідділу освіти Микола Івашко, практично всі навчальні заклади району вже готові зустріти своїх вихованців. Загалом, дитячі садочки знаходяться у задовільному стані: жодного аварійного приміщення немає, як і тих, де потрібно проводити капітальні ремонти. Наразі ведуться роботи щодо завершення чотирьох важливих проектів з підготовки шкіл до опалювального сезону. Серед них - реконструкція котелень Бузівської школи та Боярської ЗОШ № 4, а також переведення шкіл у Музичах і Гореничах на електричне опалення.
Частково вирішена проблема підвезення дітей до шкіл за програмою "Шкільний автобус". Завдяки Партії регіонів для Києво-Святошинського району минулого місяця було передано один автобус, незабаром ще має надійти два.
У своєму виступі Микола Івашко також зазначив, що до підготовки навчальних закладів до нового навчального року активно долучаються керівники органів місцевого самоврядування.
Також під час наради було розглянуто питання про заходи з мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пожежною небезпекою у 2012 році.
Наталка Куцак, фото автора

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31